Corona 32.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Corona 32.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 448 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona 32.hafta
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
32. Haftamdayim acaba korona aşısı Olsam mi olmasammi okadar korkuyorum ki hel olmaktan hem olmamaktan cokmu geç kaldım sizce aşı olmak için

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
32. Haftamdayim acaba korona aşısı Olsam mi olmasammi okadar korkuyorum ki hel olmaktan hem olmamaktan cokmu geç kaldım sizce aşı olmak için
Yok canım bence ol da ne zaman olursan ol geç değil bende hamilelikte asiya karşıydım ama birsürü gebe ölümü var bende önümüzdeki hafta olacam ilk dozu inşallah gerisini rabbime birakacam dua edecem

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Siz hangisini olmayı düşünüyorsunuz kaç haftaliksiniz
Canım ben 19+1 haftalık hamileyim işte 4 buçuk aylığa denk geliyor olmayacam diyodum ama böyle olmayacak insanlara biyere çıkmıyorum aşı olmadım korkuyorum diyorum kimsenin umrunda değil sana oturmaya gelcez diyorlar kafayı yicem 😣 e eşimde üniversitede çalışıyor yani ben ne kadar dikkat edersem edeyim bu iş böyle olmayacak gibi görünüyor önümüz kış son aylar muayenelerimiz sıklaşacak millet grip olacak hastaneler havasiz kalacak falan e ölümler de çoğaldı riske atmak istemiyorum . Kesinlikle biontec olacam canım olmuşken tam olmaktan yanayım sinovac asla olmam . Almanların yaptığı hersey daha sağlam 👍 zaten sinovac %70 koruyorsa biontec%90koruyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar