Covıd oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrazümra tarafından oluşturulan Covıd oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covıd oldum
Konbuyu başlatan Berrazümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 15 gün önce bıontech aşımı oldum 5 gün önce covıt e yakalandım aman siz siz olun ne olur aşınızı olun çok zor bi hastalık bebeğimin hareketleri iyi çok şükür . Aşınında bebeğe bi zararı yok korkmayın asıl aşısızlıktan korkun . Çünkü bu Delta varyantı çok bulaşıcı . Doktorum kan sulandırıcı kullanmamı uygun görmedim ağrın olduğunda sdc parol al dedi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 15 gün önce bıontech aşımı oldum 5 gün önce covıt e yakalandım aman siz siz olun ne olur aşınızı olun çok zor bi hastalık bebeğimin hareketleri iyi çok şükür . Aşınında bebeğe bi zararı yok korkmayın asıl aşısızlıktan korkun . Çünkü bu Delta varyantı çok bulaşıcı . Doktorum kan sulandırıcı kullanmamı uygun görmedim ağrın olduğunda sdc parol al dedi
Geçer gider bir daha gelmez inşallah canm yarın kontrolüm var bende doktora söyleyip olacam bilgin için teşekkür ederim

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Geçer gider bir daha gelmez inşallah canm yarın kontrolüm var bende doktora söyleyip olacam bilgin için teşekkür ederim
Amin inşAllah canım Rabbim kimseye yaşatmasın mutlaka ol kimsenin alnında yazmıyor covıt diye benim kız okuldan getirdi . Valla aşı olmasam çok zor atlatacağım demekki

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk dozunu olmuştun daha demi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar