Covidim ve 3aylik hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meriiii tarafından oluşturulan Covidim ve 3aylik hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,586 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covidim ve 3aylik hamileyim
Konbuyu başlatan Meriiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Meriiii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün covid olduğumu öğrendim hiç halim yok basım catlicak heryerim ağrıyo benim gibi aynı durumu yaşayan varmı? İlaç icemicem için ne gibi takviye alayım?

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar bugün covid olduğumu öğrendim hiç halim yok basım catlicak heryerim ağrıyo benim gibi aynı durumu yaşayan varmı? İlaç icemicem için ne gibi takviye alayım?
Geçmiş olsun canım.Ağrı için parol içebilirsin.Bal ,zencefil, limon sıcak suyla, sabah akşam birer bardak içebilirsin.Bağışıklılığın kuvvetlenir.

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak suyla duş al hergun bol bol meyve tüket turşu suyu iç sarımsak tüket inşallah hemen atlatırsın 🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben covidi çayla geçirdim cnm zencefil çayı,limon çayı ve ballı süt bol bol meyve ye portakal suyu iç inşalla tez zamanda atlatırsın

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm sen asi olmuş muydun ..? Cnm korona kapmak iğrenç tat ve koku kaybettin mi.. kendime.gelmem uzun süre oldu tabi gebe değildim omzaman ben sarmısak yogurtta karıştırıp yiyordum.. bol bol meyve tüketip parol içtim 8 günde eh işte denilecek kadar iyileştim ama etkisi bende uzun sürdü koku ve tat 20 güne anca alabildim .. paroll gebelere zararlı değil bilgin olsun alabilirsin

Yagmur y.

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 17 haftalik hamileyim sali gunu pozitif oldugumu öğrendim. Doktorum c ve d vitamini verdi. Bide coraspirin verdi eger agrin olursa parol ic dedi. Suan daha iyim ama bebegimi merak ediyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar