Covit aşısı olan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina tarafından oluşturulan Covit aşısı olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,614 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit aşısı olan varmı
Konbuyu başlatan Sabina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabina

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, aşı olan varmı kaç haftalık da oldunuz, ya da aşı olmak isteyen var mı
Ben 32+4 haftalık hamileyim, iyi kötü yorumlar okuyorum doktorum olmamda sakınca yok dedi ama söylentiler yüzünden korkuyorum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, aşı olan varmı kaç haftalık da oldunuz, ya da aşı olmak isteyen var mı
Ben 32+4 haftalık hamileyim, iyi kötü yorumlar okuyorum doktorum olmamda sakınca yok dedi ama söylentiler yüzünden korkuyorum.
Canım doğumuna az kalmış bekle istersen ben gebelik döneminde olmayı düşünmüyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamilelikte olmayı düşünmüyorum daha belirtileri neler onu bile bilmiyorum

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum canım 24. Haftada oldum çok şükür binlr sorunun yok arkadaşımda 30. Haftada oldu onunda bir sorunu yok. Senin az kalmış ama bekleyebilirsin tedirgin oluyorsan. Covid e yakalanmaktansa asi olmak çok daha iyi.

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum canım 24. Haftada oldum çok şükür binlr sorunun yok arkadaşımda 30. Haftada oldu onunda bir sorunu yok. Senin az kalmış ama bekleyebilirsin tedirgin oluyorsan. Covid e yakalanmaktansa asi olmak çok daha iyi.
Yanlız asi olsanda Covid e yakalanabiliyorsun. Ben asi olmadım covid geçirdim hamileyken hemde . Aşının etkileri hamileler üzerinde daha netleşmedi.. aşı sadece hafif atlatmani sağlıyor o kadar. Gene de dikkat edin aşı olduk diye bulaşmıyor değil

İlknur.t

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum kesinlikle doğuma kadar hatta doğumdan sonraki emzirme döneminde 3 ay bitene kadar olma dedi.

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız asi olsanda Covid e yakalanabiliyorsun. Ben asi olmadım covid geçirdim hamileyken hemde . Aşının etkileri hamileler üzerinde daha netleşmedi.. aşı sadece hafif atlatmani sağlıyor o kadar. Gene de

dikka
edin aşı olduk diye bulaşmıyor deği

Yanlız asi olsanda Covid e yakalanabiliyorsun. Ben asi olmadım covid geçirdim hamileyken hemde . Aşının etkileri hamileler üzerinde daha netleşmedi.. aşı sadece hafif atlatmani sağlıyor o kadar. Gene de dikkat edin aşı olduk diye bulaşmıyor değil
Şöyle ki ben asi olmak istiyorum diyip gidip olmadım tabiki enine boyuna derin bir araştırma yaptım yalnız değil etrafımda gece olan birçok insan ve ailemle birlikte. Ayrıca çok çok uzman doktorlardan tavsiye aldım. Bilim kurulu üyesi olan doktorla görüştük ve kendisi araştırmalar gebelerin ilk 3 dan sonra mutlaka aşı olmasindan yana bir yan etkisi izlenmedigini hatta hamile olduğunu bilmeyen ve aşı olanlarin üzerinde test edildiği ki bu küçümsenecek bir sayı değil. Normal asi olan kişilerden farklı hiç bir yan etki izlenmedigini söyledi. Bilim yanılmaz diyerek tabiki asimizi olduk çok şükür bir sorunumuz yok. Siz şans eseri hafif gecirmissinizdir ama aynı etki bende veya başkasında olacak diye birşey yok. Doktorların hepsi hamilelerin çok daha tehlikeli gecirebilecegini söylüyor hatta ölümlere yol açan dahi var. Biz onlemimizi elimizden geleni yaptık taktir Allah'ın. Covid tabiki olabilirim ama enazindan hafif atlatacagimi biliyorum bu şekilde. Kimseyi zorlamiyorlar asi olmak için ben araştırdım ve bir çok gebe gibi aşımı oldum kimseye tavsiye de etmem tabiki herkesin kendi düşüncesi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 ci dozuda oldunuz mu yani
Hayır henüz zamanım gelmedi zamanı geldiğinde 2. Dozuda olucam kısmetse 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 ci dozuda oldunuz mu yani
Hayır henüz zamanım gelmedi zamanı geldiğinde 2. Dozuda olucam kısmetse 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar