Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrazümra tarafından oluşturulan Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,132 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar
Konbuyu başlatan Berrazümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emineböyter

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebe covıt bölümündeki doktor anca durumun ağırlaşırsa buraya gelirsin gebe covıte uygun görülürse kan sulandırıcı başlanır şu an parol dışında gebelere ilaç verilmiyor kullanma dedi . Kime sorduysam akşama kadar hastaneyi aradım durumun ağır değilse kendini dinle ağırlaşırsan gelirsin diyorlar . 35 haftalık hamileyim yüzdüm kuyruğuna geldim Allah’ın izniyle . Ölsek kalsak kimsenin umrunda değil . Bugün 5. Günüm bebeğim hareketleri iyi şükür bol C vitamini alıyorum limonlu su falan içiyorum onlarda kanımı sulandırmaya yetiyordur inşAllah . 112 acili arıyorum durumun ağırsa gelir öyle alırız onuda ağırlık derecesine göre sıraya sokuyorlarmış hastaları . Ne biçim bi düzen anlam veremedim ne olacak bizim bu halimiz 😢 kan sulandırıcı kullanmadan covıt atlatan hamile var mı aranızda ?

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebe covıt bölümündeki doktor anca durumun ağırlaşırsa buraya gelirsin gebe covıte uygun görülürse kan sulandırıcı başlanır şu an parol dışında gebelere ilaç verilmiyor kullanma dedi . Kime sorduysam akşama kadar hastaneyi aradım durumun ağır değilse kendini dinle ağırlaşırsan gelirsin diyorlar . 35 haftalık hamileyim yüzdüm kuyruğuna geldim Allah’ın izniyle . Ölsek kalsak kimsenin umrunda değil . Bugün 5. Günüm bebeğim hareketleri iyi şükür bol C vitamini alıyorum limonlu su falan içiyorum onlarda kanımı sulandırmaya yetiyordur inşAllah . 112 acili arıyorum durumun ağırsa gelir öyle alırız onuda ağırlık derecesine göre sıraya sokuyorlarmış hastaları . Ne biçim bi düzen anlam veremedim ne olacak bizim bu halimiz 😢 kan sulandırıcı kullanmadan covıt atlatan hamile var mı aranızda ?
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce atlatirsiniz

Toprak Su

Kayıtlı Üye
rank
Gecmiş olsun canım ben hafif atlattım ama doktorum yinede kan sulandırıcı iğne verdi bana

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşAllah canım dualarınzda eksik etmeyin 🥰
Bende hamile kalmadan önce geçirdim iki çocukla birlikte 1 hafta hastanede kaldık o zaman pozitif çıkınca hemen hastaneye yatırıyorlardi kızımın biri o zaman 2.5 yaşında öteki de 4 ayına yakındı çok perişan olmuştum üstelik tam kurban bayramı haftası idi daha aklıma gelse gözlerim yaşarı

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile kalmadan önce geçirdim iki çocukla birlikte 1 hafta hastanede kaldık o zaman pozitif çıkınca hemen hastaneye yatırıyorlardi kızımın biri o zaman 2.5 yaşında öteki de 4 ayına yakındı çok perişan olmuştum üstelik tam kurban bayramı haftası idi daha aklıma gelse gözlerim yaşarı
Şimdi çok ağır olmadıktan sonra hastanede yatırmıyorlar canım o günler gitsin Rabbim bidaha göstermesin inşAlah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun inşallah en hızlı ve sağlıklı şekilde atlatırsınız bebişinle. Belirtileriniz neydi covid olarak şuan neler yaşıyorsunuz birde aşı olmuşmuydunuz ben henüz aşı olmadım o yüzden çok korkuyorum bulaşcak diye. Yakınımız da gebeyken covid olmuştu oda kanaması olunca hastaneye alınmıştı yoksa evde bekle demişlerdi ıhlamur içiyordu birde

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun inşallah en hızlı ve sağlıklı şekilde atlatırsınız bebişinle. Belirtileriniz neydi covid olarak şuan neler yaşıyorsunuz birde aşı olmuşmuydunuz ben henüz aşı olmadım o yüzden çok korkuyorum bulaşcak diye. Yakınımız da gebeyken covid olmuştu oda kanaması olunca hastaneye alınmıştı yoksa evde bekle demişlerdi ıhlamur içiyordu birde
Ben 1 doz bıontech aşı oldum canım 13 gün önce eklem ağrısı ve ateşlenmem oldu o gün test yaptırdım pozitif çıktı ama çok şükür ki grip gbi atlatıyorum . Aşın yoksa muhakkak yaptır .

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi çok ağır olmadıktan sonra hastanede yatırmıyorlar canım o günler gitsin Rabbim bidaha göstermesin inşAlah
Amin allhım kimseye yasatmasin eşimi bile bir hafta göremedim büyük kızım da o sıra babaya düşkündü beti benzi gül gibi soluktu babasını hastaneden çıkınca babasını görünce yüzünde güller açmıştı canım kızımın gerçekten çok ama çok zordu allahım düşmanıma bile yasatmasin bu acılı duyguyu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar