CryAnalyzer 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan CryAnalyzer 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,230 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı CryAnalyzer 😅
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Yenidoğanlı anneler böyle bir uygulama buldum. Bebeğin ağlama sesini dinletiyorsun aç mı, gazı mı var, kucak mı istiyor yoksa uykusu mu var söylüyormuş. İndirdim hazırda bekliyor etrafımda bebek olmadığı için daha deneyemedim. İndirip denemek isteyen olursa doğruluk payını burdan paslaşalım istedim 🤣🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Yenidoğanlı anneler böyle bir uygulama buldum. Bebeğin ağlama sesini dinletiyorsun aç mı, gazı mı var, kucak mı istiyor yoksa uykusu mu var söylüyormuş. İndirdim hazırda bekliyor etrafımda bebek olmadığı için daha deneyemedim. İndirip denemek isteyen olursa doğruluk payını burdan paslaşalım istedim 🤣🥰
Bende doğumdan önce ne yapacağım neye ihtiyacı olduğunu nasıl anlayacağım diye endişe ediyordum şimdi sen yazınca o günler geldi aklıma. Oğlumu ilk eve getirdigimiz gün eşim bizi eve bıraktı işe gitti bende oğlumun yanına oturdum düşünüyorum şimdi nasıl yapacağım ikimiz yanlızız ya birşeye ihtiyacı olurda anlamazsam diye kafamın içinde neler kurdum neler 😂😂😂 şimdi ne kadar da cahilmişim diyorum alt tarafı karnını doyur gazını çıkar bezini değiştir başka ne isteyebilir ki😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.