Cuma günü doğum kizlar dua edin birde şu konuda eşimle annem arasında kaldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Cuma günü doğum kizlar dua edin birde şu konuda eşimle annem arasında kaldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,407 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cuma günü doğum kizlar dua edin birde şu konuda eşimle annem arasında kaldım
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Bnce baglatmayin evet günah yapmayın derim bence
Doğum yaptım baglamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yatış işlemlerinde imza atılıyor indan sordum bu gün yatış olmuştur ne yaptın bende senin gibi perşembe yatış cuma sabahı sezeryan olmuştum 20 günlük olduk biz sağlıkla darısı basina
Canım sancım geldi yattigim gün doğurdum 3. Gün bugün elhamdülillah

33 yaşındayım 2 oğlum var 3. Kız olacak benimde nasipse. Bende doğum sırasında baglatacagim doktorum çocuğa anne lazım 3. Sezeryan zaten zor 4. Çok daha riskli dedi. Fetvasını verdi. Hamile iken evdeki çocuklarla ilgilenmekye çokzor yas geçiyor çünkü hamilelik sayısı ilerledikçe zorlaşıyor. Anneniz değil siz karar verin doktor ne diyorsa o bence. Sağlıklı günler

Bağlatma olayıda tıpta bir aile planlaması şekli o işlemi yaparken bile tanı olarsk doktorlar aile planlaması giriyorlar diye biliyorum günah mantığında düşünülecekse korunmakta günah o zaman diye düşünürdüm sağlıkla layıkıyla rabbimin size emanetlerini büyütmeyeyi nasip etsin der bağlatırdım kafanızın rahat olması açısından.
Çok haklısın baglatmadim sezeryan anında iş işten gectikten sonra doktor aileme bilgi vermiş önceki sezeryandan kalan hasarlar var bir daha bebek sahibi olması hayati risk taşır demiş ama ben baglatmamis bulundum nasip

Hayırlı olsun canım Allah yardımcın olsun günahmı bilmem ama bence bağlatma Allah senin için en hayırlısını verir zaten ☺️
Baglamadim malesef ama pişman oldum

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım baglamadim

Canım sancım geldi yattigim gün doğurdum 3. Gün bugün elhamdülillah

Çok haklısın baglatmadim sezeryan anında iş işten gectikten sonra doktor aileme bilgi vermiş önceki sezeryandan kalan hasarlar var bir daha bebek sahibi olması hayati risk taşır demiş ama ben baglatmamis bulundum nasip

Baglamadim malesef ama pişman oldum
Rabbim hakkında hayırlısını versin risk varsa dikkat et derim eşlerde baglatiyor hıc duydun mu kuzenim hemşire benim bir erkek bağlamaya gelmiş dr eşiniz tekrar doğum yapınca büyük riski var demişler eşini riske atamam deyip baglatmis ne düşünceli insanmış demiştin ama bunu her erkeğe kabul ettirmek zor iste

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Perşembe yatış cuma doğum 38 e giriyoz tam cuma erken mi sizce tansiyon şeker var çok beklemek istemedi doktor buraya bile aor geldik bebek 3420 gram birde kordon baglasammi karasizim annem izin vermiyor eşim baglat diyir 32 yaşındayım iki oğlum var 3. kız annem günah diyor ve 14 senedir ara vermişsin korunmayı biliyorsun her sene çocuk alma düşürme vs gibi dersin yok gerek yok diyor ailede bağlayıp çocuklarına kaza bela gelip sonra açmak zorunda olanlar oldu annem korkmuş Allah korusun ne yapsam kizlar acil akıl verin
Kordon bağlatmak mı günah

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Kordon bağlatmak mı günah
Evet canım

Rabbim hakkında hayırlısını versin risk varsa dikkat et derim eşlerde baglatiyor hıc duydun mu kuzenim hemşire benim bir erkek bağlamaya gelmiş dr eşiniz tekrar doğum yapınca büyük riski var demişler eşini riske atamam deyip baglatmis ne düşünceli insanmış demiştin ama bunu her erkeğe kabul ettirmek zor iste
AA ilk defa duydum sorucam sağol canım

Bence de korunmayı biliyorsanız ki dediği gibi bilmişsiniz bağlatmayın. Sonra çok açtırmak isteyen gördüm duydum. Çok riskli bide bebek de olmuyor yüksek ihtimalle. Allah korusun.. Çocuk yeterli diye bağlatmış biri sonra 1 çocuğu ölünce açtırmak istemiş doktor ölüm riski var bebek garantisi yok dese de yaptırmış. Ölmemiş şükür ama bebek de olmamış.
Daha bugün arkadaşım aradı 6 sene olmuş bağlatalı açrımak isteyen biri varmış ama risklerden haberi yok.. Çok iyi araştırıp karar verin.. 🙏
Valla o ana kadar karar veremedim o an geldi bağlamak gelmedi içimden inşallah doğru karardır 🥰🙈

Cnm korun bence bağlatma korunmayı biliyorsun ve yıllarca korunmussun ilerleyen yaşlarda bağlatirsin
Öyle yapicam sanırım zaten şu andan itibaren başka çare yok baglatmadim 🙈

Hayırlı olsun canım Allah yardımcın olsun günahmı bilmem ama bence bağlatma Allah senin için en hayırlısını verir zaten ☺️
Amenna canım sağol 🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar