Sorum var D3 vitamini Bebek 👶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan D3 vitamini Bebek 👶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı D3 vitamini Bebek 👶
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla kurt

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hayırlı akşamlar kızlar, Ali'nin d vitamini biraz düşük çıktı, doktor Damla verdi ancak eczacı değişik birtane verdi bize, siz hangisini kullanıyorsunuz en iyi D3 damlası hangisi acaba, daha önce terad3 aldım onu kullandık ama faydası olmadı, o yüzden birde size danışayım dedim

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar, Ali'nin d vitamini biraz düşük çıktı, doktor Damla verdi ancak eczacı değişik birtane verdi bize, siz hangisini kullanıyorsunuz en iyi D3 damlası hangisi acaba, daha önce terad3 aldım onu kullandık ama faydası olmadı, o yüzden birde size danışayım dedim
Şimdi bn de aynı sorunun cevabını bekliyorum cnm bizde 1 aylik olduk ilk günden beri bizede sağlık ocağı monovit d3 verdi onu kullanıyorum iyimi kötümü bilmiyorum valla şimdi bilenler yazar öğreniriz 🙏

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim ben detimax kulaniyorum cokda memnunum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar kuzum benim oğlum 5 aylık kızımda devit 3 kullanmıstim oğlumda da aynısını kullanıyorum hatta gebelikte de kullanmıştım

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Ben vigantol kulaniyorun bu yagli biraz yagli olanlar daha iyi diye duymusdum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Şimdi bn de aynı sorunun cevabını bekliyorum cnm bizde 1 aylik olduk ilk günden beri bizede sağlık ocağı monovit d3 verdi onu kullanıyorum iyimi kötümü bilmiyorum valla şimdi bilenler yazar öğreniriz 🙏
Ya sağlık ocağı vermedi hiç ilk günden beri kendin alıyorum, çünkü hemşiremiz devletin karşıladığı yani sağlık ocağının verdiği damla iyi değil bende bebeğime vermiyorum, kendim eczaneden alıyorum ve sende araştır hangisinin içeriği iyiyse onu kullan demişti , ben eczacıya sordun Tera-d3 vermişti onu 15 ay kullandım ondan sonra da doktora götürdüğümde doktor d vitamini düşük demişti, o bir tane verdi ama hangisi idi bilemiyorum bebeğim etiketi şişenin üstünden sökmüştü, bende size lere sorayım dedim canım, devit iyi diyorlar ama bilemiyorum,
Devid D3 kullandım Aralık'ta 1 yaş kan değerlerine baktırdım normal çıktı çok şükür 🤲🏻
Çok şükür canım , peki gelişimine iyi geliyormu, devit iyi diyorlar bende kararsızım,
canim ben detimax kulaniyorum cokda memnunum
Sağol canım,Burda var mı acaba herkes bişey demiş 😀 şimdi hepten kararsız kaldım,
Hayırlı akşamlar kuzum benim oğlum 5 aylık kızımda devit 3 kullanmıstim oğlumda da aynısını kullanıyorum hatta gebelikte de kullanmıştım
Anladım canım sağol, devit iyi dimi ,
Ben oğluma monovit kullanıyorum
Memnun musun canım iyimi peki
Ben vigantol kulaniyorun bu yagli biraz yagli olanlar daha iyi diye duymusdum
Öylemi anldim canım sağol ❤️ ne yapacam şimdi 😀 hangisini alacam

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya sağlık ocağı vermedi hiç ilk günden beri kendin alıyorum, çünkü hemşiremiz devletin karşıladığı yani sağlık ocağının verdiği damla iyi değil bende bebeğime vermiyorum, kendim eczaneden alıyorum ve sende araştır hangisinin içeriği iyiyse onu kullan demişti , ben eczacıya sordun Tera-d3 vermişti onu 15 ay kullandım ondan sonra da doktora götürdüğümde doktor d vitamini düşük demişti, o bir tane verdi ama hangisi idi bilemiyorum bebeğim etiketi şişenin üstünden sökmüştü, bende size lere sorayım dedim canım, devit iyi diyorlar ama bilemiyorum,
Çok şükür canım , peki gelişimine iyi geliyormu, devit iyi diyorlar bende kararsızım,

Sağol canım,Burda var mı acaba herkes bişey demiş 😀 şimdi hepten kararsız kaldım,

Anladım canım sağol, devit iyi dimi ,
Memnun musun canım iyimi peki
Öylemi anldim canım sağol ❤️ ne yapacam şimdi 😀 hangisini alacam
Evet memnunum benim bebeğimde bıngıldak sorunu vardı devid fayda etmedi olduğu gibi duruyordu ama bunu kullanınca küçülmeye başladı şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar