Demir eksikliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Demir eksikliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Demir eksikliği
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar doğuma 3 ayım var her hamilelikte demir sorunu yaşıyorm vücudum demir yiyor sanki ilaç kullndm yükselmiyor normalde iki hamileligmdede koldan serum oldum ama serum 2800 olmuş devletde karşılamıyor kalçadan iğne olannz varmı demir için çabuk yukseliyormu onumu olsam demirim 9

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar doğuma 3 ayım var her hamilelikte demir sorunu yaşıyorm vücudum demir yiyor sanki ilaç kullndm yükselmiyor normalde iki hamileligmdede koldan serum oldum ama serum 2800 olmuş devletde karşılamıyor kalçadan iğne olannz varmı demir için çabuk yukseliyormu onumu olsam demirim 9
Çok geçmiş olsun kuzum pekmez falan içsen Aslında bol bol Onun da çok faydasını görürsün

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Siyah kuru üzüm de fayda sağlar çayda çok içme içersen de açık iç geçmiş olsun canim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Demir için kalçadan iğne hiç duymadım canım yada yeni bir ilaç çıkmış haberim yok sadece damar yolu ile serumla veriliyor ve çabuk yükseltiyor doğumda kurtarıcı oluyor tabi normal hapla yükselmiyor ise serum şart oluyor canım

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Siyah kuru üzüm de fayda sağlar çayda çok içme içersen de açık iç geçmiş olsun canim
Üzüm pek yemedim onuda deniyim cnm çayı açık içiyorum ama fazla azaltym inş Allah razı olsun 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demir için kalçadan iğne hiç duymadım canım yada yeni bir ilaç çıkmış haberim yok sadece damar yolu ile serumla veriliyor ve çabuk yükseltiyor doğumda kurtarıcı oluyor tabi normal hapla yükselmiyor ise serum şart oluyor canım
Evet iki hamilligimdede koldan oldum ama fiyatı 2800 olmuş devlet karsilamiyor olmazsa mecbur yaptrcm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Üzüm pek yemedim onuda deniyim cnm çayı açık içiyorum ama fazla azaltym inş Allah razı olsun 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet iki hamilligimdede koldan oldum ama fiyatı 2800 olmuş devlet karsilamiyor olmazsa mecbur yaptrcm
Devlet yarısını karşılıyor diye biliyorum. Ona rağmen bu fiyattır bence canım. Ama kan değerin cok düşük ise doğumda ve sonrasında seni zorlar yaptırmak şart gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar