Deneyimli anneler yine yardımınıza ihtiyacım var 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Deneyimli anneler yine yardımınıza ihtiyacım var 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 775 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Deneyimli anneler yine yardımınıza ihtiyacım var 😔
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Cemre

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Netten de baktım normal dedi ama bilmiyorum içim rahat etmedi bide siz deneyimli annelere sorim dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nefes almada bi sıkıntı yok ama hırıltı çok geliyo
Kuzum yakında aile hekimi var ise yarın sabah danış istersen için rahat etsin

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar tekrar ben. 10 günlük oğlumdan hırıltılar geliyo göğsünden nefes alırken sanki horluyomuş gibi bu normal mi. Yoksa ev ahalisini ayağa kaldırıp acile gitmelimiyim?
O oluyor canım azıcık üşüsün hırıltı başlıyor fizyoloji serum sık burun deliklerine şırıngayla oyle yapinca boğazdaki balgam midesine iniyor hırıltı azalıyor yada kesiliyor biraz daha dikkat et cnm

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
O oluyor canım azıcık üşüsün hırıltı başlıyor fizyoloji serum sık burun deliklerine şırıngayla oyle yapinca boğazdaki balgam midesine iniyor hırıltı azalıyor yada kesiliyor biraz daha dikkat et cnm
Ben ediyorum da kayınvalidem gil gelmişlerdi hafta sonu oğlumun alt tarafını açtı erkek çocuğu sıcağı sevmez diye normal de odanın kapısıda kapalıydı kapıyıda açtırdı bi güzelce büyük bi ihtimal ordan aldı soğuğu düşününce aklıma dank etti 😔😔

Kuzum yakında aile hekimi var ise yarın sabah danış istersen için rahat etsin
Yarın sabah ilk işim gitmek olacak 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben ediyorum da kayınvalidem gil gelmişlerdi hafta sonu oğlumun alt tarafını açtı erkek çocuğu sıcağı sevmez diye normal de odanın kapısıda kapalıydı kapıyıda açtırdı bi güzelce büyük bi ihtimal ordan aldı soğuğu düşününce aklıma dank etti 😔😔

Yarın sabah ilk işim gitmek olacak 😔
Tmm kuzum haber edersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar