Dephrem bölgesine yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Dephrem bölgesine yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 577 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Dephrem bölgesine yardım
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Ordaki insanlar sabahın erken saatlerinde yakalandılar ve bir çok şeye ihtiyaçları var kızlar Ankarada olupda yukardaki yerlere giymediğiniz kıyafetler bere vs. Gönderirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim 😔 😔 ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN
Screenshot_20230206-194316.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230206-223458.jpg
    Screenshot_20230206-223458.jpg
    684.1 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20230206-223510.jpg
    Screenshot_20230206-223510.jpg
    577.7 KB · Görüntüleme: 37

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ordaki insanlar sabahın erken saatlerinde yakalandılar ve bir çok şeye ihtiyaçları var kızlar Ankarada olupda yukardaki yerlere giymediğiniz kıyafetler bere vs. Gönderirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim 😔 😔 ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN Ekli dosyayı görüntüle 3420
Ben ve komşum ayakkabı mont battaniye bakliyat atkı bere ayarlayıp yarın bırakıyoruz bugün onlara yarın bize rabbim yar ve yardımcıları olsun

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ordaki insanlar sabahın erken saatlerinde yakalandılar ve bir çok şeye ihtiyaçları var kızlar Ankarada olupda yukardaki yerlere giymediğiniz kıyafetler bere vs. Gönderirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim 😔 😔 ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN Ekli dosyayı görüntüle 3420
O kdr zordu ki o anı yaşamak kucağında bir yavrunla rabbim kimseye yaşatmasın şükür kurtulduk ama kurtulamayan o ldr çok kişi var ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar