Depremmm kizlarrr­čśĽ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelik ├ľncesi kategorisinde Asena.ase taraf─▒ndan olu┼čturulan Depremmm kizlarrr­čśĽ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 766 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 61 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelik ├ľncesi
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Depremmm kizlarrr­čśĽ
Konbuyu ba┼člatan Asena.ase
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asena.ase
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Asena.ase

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Alerjik ve s├╝rekli kusuyordu di─čer mamas─▒ pirin├ž proteinliydi ondan ┼č├╝phelendiler farkl─▒ bi alerjik mama yazd─▒lar onu kullan─▒yoruz. Diyetine uyduk ┼č├╝k├╝r kusmas─▒ kesildi
Oyyy kuzum cok ge├žmi┼č olsun insallah yarar o mama balimmm nazar degiyor kesin pa┼čama bol bol oku kuzum­čĄ▓­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆÔŁĄÔŁĄ

Dimi2121

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 Ocak 2023
Cok.gecmis olsun cnm gercekten cok ├╝z├╝ld├╝m rabbim herkezin yar ve yard─▒mc─▒s─▒ olsun in┼čallah
Dun gece saat gece 12. Bu├žukta yasadigim yerde 4.2 deprem ya┼čad─▒m balkonda idim ├žama┼č─▒rligi aliyim dedim.ve kaliya y├Âneldi─čimde bacaklarik iyil iyil oldu o an ba┼č─▒m d├Ând├╝ ve sallaniyorum esimle resmen koridorda karsilastik sen topragi al ben lareni dedim cocuklari aldik ama evim o kadar siddetli sallandiki resmen yerden vurdu avizelerim sallandi cokk korkunc birseydi elim ayagim her yerim bo┼čald─▒ resmen titremeye ba┼člad─▒m esim mntonunu giyin cikalim dedi hemen hazirla olan deprem cantami aldim lareni sardim sarmaladim hemen ciktik arabaya bindik herkez sokaklardaydi 1 saate yakin arabyla gezdik resmen daha sonra esim.ben uyumam gidelim eve dedi ve uyumadida ama sabahi zor ettim oglum cok korktu ben o eve girmem diyip ├ž─▒kt─▒ RABBIM HEPIMIZI KORUSUN GER├çEKTEN DEPREM COK KORKUN├ç BIRSEY rabbim hic bir kuluna yasatmasiz 99 depremini yasadigim icin deprem.benim en zayif noktam­čśĽ­čśĽ­čśĽ­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ

Mervercan

­čĹĹYu┼ča Han­čĹĹ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
3 Aral─▒k 2021
Oyyy kuzum cok ge├žmi┼č olsun insallah yarar o mama balimmm nazar degiyor kesin pa┼čama bol bol oku kuzum­čĄ▓­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆÔŁĄÔŁĄ
┼×├╝k├╝r kilo vermiyorda alm─▒yorda 2 ayd─▒r kilosu 8400. Tek tesellim kilo vermemesi i┼čte. Evet okuyorum nazar ├žok ├žekiyor d─▒┼čar─▒ ├ž─▒ksak markete falan gitsek herkese g├╝l├╝yor ├žok dikkat ├žekiyor

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
├çok ┼č├╝k├╝r iyiyiz bitanem bizde baya be┼čik gibi salland─▒k ve ├žok korktum yatak odas─▒na gidene kadar duvarlara ├žarpa ├žarpa gittim resmen. Bizim evde dere yata─č─▒nda ve maalesef ki depremin ├╝s b├Âlgesine yar─▒m saat uzakl─▒kta. Akl─▒ma direk Yu┼ča Han geldi ├žocu─čuma sar─▒ld─▒m e┼čim uyuyordu uykudan uyand─▒ Rabbim bidaha ya┼čatmas─▒n
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m benim ┼čimdi nas─▒lsiniz

Mervercan

­čĹĹYu┼ča Han­čĹĹ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
3 Aral─▒k 2021
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m benim ┼čimdi nas─▒lsiniz
Te┼čekk├╝r ederim bitanem ┼č├╝k├╝r iyiyiz deprem ├žantas─▒ haz─▒rlad─▒k her odaya battaniye, ┼či┼če su koyduk Rabbim bidaha ya┼čatmas─▒n

bir melek annesi ­čžÜ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Kas─▒m 2022
Dun gece saat gece 12. Bu├žukta yasadigim yerde 4.2 deprem ya┼čad─▒m balkonda idim ├žama┼č─▒rligi aliyim dedim.ve kaliya y├Âneldi─čimde bacaklarik iyil iyil oldu o an ba┼č─▒m d├Ând├╝ ve sallaniyorum esimle resmen koridorda karsilastik sen topragi al ben lareni dedim cocuklari aldik ama evim o kadar siddetli sallandiki resmen yerden vurdu avizelerim sallandi cokk korkunc birseydi elim ayagim her yerim bo┼čald─▒ resmen titremeye ba┼člad─▒m esim mntonunu giyin cikalim dedi hemen hazirla olan deprem cantami aldim lareni sardim sarmaladim hemen ciktik arabaya bindik herkez sokaklardaydi 1 saate yakin arabyla gezdik resmen daha sonra esim.ben uyumam gidelim eve dedi ve uyumadida ama sabahi zor ettim oglum cok korktu ben o eve girmem diyip ├ž─▒kt─▒ RABBIM HEPIMIZI KORUSUN GER├çEKTEN DEPREM COK KORKUN├ç BIRSEY rabbim hic bir kuluna yasatmasiz 99 depremini yasadigim icin deprem.benim en zayif noktam­čśĽ­čśĽ­čśĽ­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ
San─▒r─▒m Samanda─č da yasiyosunuz

bir melek annesi ­čžÜ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Kas─▒m 2022
Hayir canim ├žank─▒r─▒da dun kastomonuda deprem odu bizim buraya 1 bucuk saat kadae ve hissettik ne yazikki
Hmm anlad─▒m ayn─▒ ┼čiddette d├╝n Hatay'da da olmu┼čtu da o y├╝zden sordum Allah'─▒m yard─▒m etsin ger├žekten o psikoloji ├žok k├Ât├╝ hele ki y─▒k─▒lm─▒┼č yerler de g├Âr├╝yorsan─▒z o apayri

T├╝m sayfalar y├╝klendi.