Depresyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan Depresyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 759 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Depresyon
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
6 nisanda normal doğum yaptım ve çok zor oldu eşim yanımda yoktu doğuma giderken işinden dolayi.. ilk 3 gece uykuya dalamadim her gozlerimi kapayisimda dogum anim sancilarim geldi. Sonra bebeğim sarılık oldu.. göğüs yaralarim.. 2 gun sonra esim tekrar göreve gidecek kendimi çok kötü hissediyorum. 😔😔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Lohusalıkdan dolayı böylesin cnm inşirah suresi oku RABBİM ferahlık versin

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
bende yaşadım canım aklıma geldikçe çok şükür geç ti bitti yavruma kavuştum diye kendi kendimi teselli ettim rabbim yardım ediyo korkma rahat ol boll bol dua et gecer

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
bende yaşadım canım aklıma geldikçe çok şükür geç ti bitti yavruma kavuştum diye kendi kendimi teselli ettim rabbim yardım ediyo korkma rahat ol boll bol dua et gecer
Dogumumdan 20 gün once esimin babasini kaybettik sevincimiz buruk.. her şey üstüste geliyo sanki

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
6 nisanda normal doğum yaptım ve çok zor oldu eşim yanımda yoktu doğuma giderken işinden dolayi.. ilk 3 gece uykuya dalamadim her gozlerimi kapayisimda dogum anim sancilarim geldi. Sonra bebeğim sarılık oldu.. göğüs yaralarim.. 2 gun sonra esim tekrar göreve gidecek kendimi çok kötü hissediyorum. 😔😔
Rabbim yardımcın olsun canm çok düşünmemeye çalış ilk doğumda bnde öyleydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar