Depresyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Depresyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depresyon
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, agir bir depresyon geciriyorum sanki. Duygularima ve dusuncelerime hakim olamiyorum. Nasil basa cikacagim ben hamileligimi etkilemeden bilemiyorum 😞 gerildikce sigaraya aseriyorum, aylardir dayandim, ama bazen o kdr cnm istiyor ki :( sonra bebegim aklima geliyor, zor hamilelik gecirenler geliyor, dayan diyorum kendi kendime. Belkide can sIkintisi ve duygusal cokuslerim olmasa bu kdr aklima gelmeyecek. Lutven bana cesaret verin kizlar 😞😞

Son düzenleme:

Aybükenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, agir bir depresyon geciriyorum. Duygularima ve dusuncelerime hakim olamiyorum. Nasil basa cikacagim ben hamileligimi etkilemeden bilemiyorum 😞 gerildikce sigaraya aseriyorum, aylardir dayandim, ama bazen o kdr cnm istiyor ki :( sonra bebegim aklima geliyor, zor hamilelik gecirenler geliyor, dayan diyorum kendi kendime. Belkide can sIkintisi ve duygusal cokuslerim olmasa bu kdr aklima gelmeyecek. Lutven bana cesaret verin kizlar 😞😞
Hissettigin şeylerin gerçek duygular olmadığını hormonlar yüzünden böyle olduğunu düşün motive et kendini ben de 6+4 hamileyim bunalıma giriyorum sebepsiz ağlayasım geliyor hep ama 2.gebeligim oldugu icin hormonlar yüzünden oldugunu biliyorum. Kendi kendini dibe cekme, kafanı başka seylerle mesgul etmeye çalış. Rabbim gönlüne ferahlık versin insallah

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Insallah tesekkur ederim cok. Bi atlatabilsem :(
Hissettigin şeylerin gerçek duygular olmadığını hormonlar yüzünden böyle olduğunu düşün motive et kendini ben de 6+4 hamileyim bunalıma giriyorum sebepsiz ağlayasım geliyor hep ama 2.gebeligim oldugu icin hormonlar yüzünden oldugunu biliyorum. Kendi kendini dibe cekme, kafanı başka seylerle mesgul etmeye çalış. Rabbim gönlüne ferahlık versin insallah

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, agir bir depresyon geciriyorum sanki. Duygularima ve dusuncelerime hakim olamiyorum. Nasil basa cikacagim ben hamileligimi etkilemeden bilemiyorum 😞 gerildikce sigaraya aseriyorum, aylardir dayandim, ama bazen o kdr cnm istiyor ki :( sonra bebegim aklima geliyor, zor hamilelik gecirenler geliyor, dayan diyorum kendi kendime. Belkide can sIkintisi ve duygusal cokuslerim olmasa bu kdr aklima gelmeyecek. Lutven bana cesaret verin kizlar 😞😞
Canim benim hepsi hormonlar. Benimde ilk gebeligim. İnternette inan cok sacma videolar goruyorum. Normalde ne salak videolar diyecegim seylere duygulanip agliyorum. Gecen bir video izledim agladim. Hemen ardina izledigim videoya kahkaha attim. Boyle gel git yapiyor hormonlar iste. Seninde aklina sigarayi getiriyor. Dayan canim benim. Öyle zamanlarda istersen Disari cik biraz gez tabi coronayada dikkat🥴

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim hepsi hormonlar. Benimde ilk gebeligim. İnternette inan cok sacma videolar goruyorum. Normalde ne salak videolar diyecegim seylere duygulanip agliyorum. Gecen bir video izledim agladim. Hemen ardina izledigim videoya kahkaha attim. Boyle gel git yapiyor hormonlar iste. Seninde aklina sigarayi getiriyor. Dayan canim benim. Öyle zamanlarda istersen Disari cik biraz gez tabi coronayada dikkat

Canim benim hepsi hormonlar. Benimde ilk gebeligim. İnternette inan cok sacma videolar goruyorum. Normalde ne salak videolar diyecegim seylere duygulanip agliyorum. Gecen bir video izledim agladim. Hemen ardina izledigim videoya kahkaha attim. Boyle gel git yapiyor hormonlar iste. Seninde aklina sigarayi getiriyor. Dayan canim benim. Öyle zamanlarda istersen Disari cik biraz gez tabi coronayada dikkat🥴
Virusler bir taraftan, sIk idrara cikma obur taraftan. Disari ayak basamaz oldum. Esimle tartisip donuyoruz eve. Cikalim demeye bile yuzum yok artik. Napicami sasirdim.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sen hormonlarından daha güçlüsün 💪🏼

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Virusler bir taraftan, sIk idrara cikma obur taraftan. Disari ayak basamaz oldum. Esimle tartisip donuyoruz eve. Cikalim demeye bile yuzum yok artik. Napicami sasirdim.
Ayy ayni ben🤢🤢🤢 virusten dolayi arkadas ziyaretlerine gitmiyorum, kimsede bana gelmemeye calisiyor.
bende asiri sık wc ye gidiyorum o yuzden disariya mecburiyet disinda cikamiyorum🥴 doktor hergun yarim saat yuru diyor. Ayy nerde . Kapidan çıktığım an wc problemi basliyor. Esimde bu aralar cok gec geliyor isten. Okadar mutsuz hissediyorumki kendimi bazen agliyorum. Bunaliyorum evde. Annenlerde ariyor surekli aman kizim dikkat et cikma disari viruse yakalanma diye. Yoksa ben tek basima gezer dolasirim. Ama iste diyorum bu bir surec. Gececek. Lutfen sende boyle dusun cnm gebeligin her ani cok guzel ve ozel. O ani yasayin. hormonlar cok fena. Ama sen ne hissedersne bebisinde hissediyor. Bence fazla eve kapandigimizdanda oluyor hersey🤷🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar