Derdim bir değil bin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Derdim bir değil bin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,960 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Derdim bir değil bin
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğurmama üç gün kaldı ev sahibi çık diyor hayret ediyorum böyle insanlara bu halimle nasıl çıkayım iyileşemem diyorum kızım evlencek oturcak diyor sezeryan olacağım bir de nasıl ev bakayım o halimle
Ne insanlar var ya ben iki keredir ev değiştiriyorum çok memnunum ev sahiplerinden bı gün olsun kira istemezler biz ne zaman versek sorun etmezler Allah bin kere razı olsun hep dua ediyorum özellikle ilkinde eşim askerdeydi ev sahibimiz sakın kirayı sotun etmeyin eşin ne zaman dönerse o zaman verirsiniz demişti benim iki gelinim var üçüncü de sensin demişti 🥰 hiç unutmuyorum onların o merhametli davranışlarını senin adına çok üzüldüm hamile halinle bide ev mi tasiyacaksin ya insanlarda vicdan kalmamış 🙄🙄

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ne insanlar var ya ben iki keredir ev değiştiriyorum çok memnunum ev sahiplerinden bı gün olsun kira istemezler biz ne zaman versek sorun etmezler Allah bin kere razı olsun hep dua ediyorum özellikle ilkinde eşim askerdeydi ev sahibimiz sakın kirayı sotun etmeyin eşin ne zaman dönerse o zaman verirsiniz demişti benim iki gelinim var üçüncü de sensin demişti 🥰 hiç unutmuyorum onların o merhametli davranışlarını senin adına çok üzüldüm hamile halinle bide ev mi tasiyacaksin ya insanlarda vicdan kalmamış 🙄🙄
Aynen öyle u kuzumn ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kesinlikle kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar