DERTLEŞELİM Mİ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan DERTLEŞELİM Mİ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,238 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı DERTLEŞELİM Mİ?
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın hamilelikten dolayi duygusalim paylasmak istedim sizinle birazda olsa hayatimi Eşimde bende öksüz yetimiz ben yurtta büyüdüm 16 yasinda annem vefat etti zaten eşimin aileside yok eminimki o çok güzel bir baba olacak allah var hamile olmadan öncede üstüme düşerdi şimdide düşüyor birlikte vakit geçirmeyi pazara gitmeyi birlikte yürüyüş yapmayı ve film izlemeyi ve özellikle sohbet etmeyi çok seviyorum zaten çocukluk aşkım onun hakkini hiç odeyemem yanlız bazen endişeleniyorum acaba ben iyi bir anne olabilecekmiyim diye başım sıkışsa sığınacak bir annem yok akıl danışabileceğim her işin üstesinden birlikte geliriz diyor eşim ama insan kaç yaşında olursa olsun arıyor

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın hamilelikten dolayi duygusalim paylasmak istedim sizinle birazda olsa hayatimi Eşimde bende öksüz yetimiz ben yurtta büyüdüm 16 yasinda annem vefat etti zaten eşimin aileside yok eminimki o çok güzel bir baba olacak allah var hamile olmadan öncede üstüme düşerdi şimdide düşüyor birlikte vakit geçirmeyi pazara gitmeyi birlikte yürüyüş yapmayı ve film izlemeyi ve özellikle sohbet etmeyi çok seviyorum zaten çocukluk aşkım onun hakkini hiç odeyemem yanlız bazen endişeleniyorum acaba ben iyi bir anne olabilecekmiyim diye başım sıkışsa sığınacak bir annem yok akıl danışabileceğim her işin üstesinden birlikte geliriz diyor eşim ama insan kaç yaşında olursa olsun arıyor
Başın sağolsun cnm.. ne güzel eşin sana destek ve sana değer veriyor sende eminim çok güzel bı anne olacaksın kendini eksik hissetme sakın bebeğin dünyaya geldiğinde herşeyin o olacak ve elinden geldiği kadar güzel yetiştirmeye çalışırsin 🤗🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle basın sağolsun güzelim ve eminim ki sen çok güzel anne olacaksın emin ol o duygu hepimiz de var şuan içinde annelik iç güdüsü olduğu için bunu düşünüyorsun ve mükemmel bir anne olacaksın 😘♥️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağolsun cnm.. ne güzel eşin sana destek ve sana değer veriyor sende eminim çok güzel bı anne olacaksın kendini eksik hissetme sakın bebeğin dünyaya geldiğinde herşeyin o olacak ve elinden geldiği kadar güzel yetiştirmeye çalışırsin 🤗🥰
Allah razı olsun inşallah herşeyim onlar benim eşim ve bebeğimiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle basın sağolsun güzelim ve eminim ki sen çok güzel anne olacaksın emin ol o duygu hepimiz de var şuan içinde annelik iç güdüsü olduğu için bunu düşünüyorsun ve mükemmel bir anne olacaksın 😘♥️
Allah razı olsun elimden geldiğinin en iyisi olucam ona hiç yoklugumu hissettirmeyecegim

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnan canım birbirinizin kıymetini böyle daha çok bilirsiniz. Eşimle ben öyleyiz o bana babamın yokluğunu hissettirmiyo hiç bir zaman ben ona annesinin. Eksik yanlarımızı birbirimizle tamamlıyoruz bu çok değerli 💕
Zaten bir hayatı paylaşmakta öyle degilmi elmanın iki yari olmak değil bir bütün olmak eskilerini tamamlamak yanlız bırakmamak ve olunceyede sevmek.. 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun inşallah herşeyim onlar benim eşim ve bebeğimiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun elimden geldiğinin en iyisi olucam ona hiç yoklugumu hissettirmeyecegim
Cümlemizden razı olsun kuzum 😘 eşinle hep destek olun birbirinize rabbim mutluluğunuzu huzurunuzu hiç bozmasın inslahh🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Endişelenme canim çokta güzel bir anne olursun zaten öyle birşey ki annelik kucağına aldigin an yıllardır anneymissin gibi herşeyi biliyorsun yavrun için herşeyin en doğrusunu iyisini sen bilirsin sen onun annesisin sormak istediğin birşey olursa biz anneler burdayım elimiz yetmesede gönülden yardımcı olmaya çalışırız sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar