Detaylı ultrason 5.5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aycaa tarafından oluşturulan Detaylı ultrason 5.5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 766 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason 5.5
Konbuyu başlatan Aycaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aycaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar detaylı ultrason burun kemiği ölçümü 5.5 yazılı doktor biraz kısa gbi drdi kontrole gttim normal dedi aynı şkildr buca dgum ve tepecik perinatolojiyede gttim onlarda normal gözülüyor ama gene sen bilirsin istersen karından su alalım dediler kararsızım yaşayan varmı tekrardan detaylı ultrasona gitmelimiyim
😒😒

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar detaylı ultrason burun kemiği ölçümü 5.5 yazılı doktor biraz kısa gbi drdi kontrole gttim normal dedi aynı şkildr buca dgum ve tepecik perinatolojiyede gttim onlarda normal gözülüyor ama gene sen bilirsin istersen karından su alalım dediler kararsızım yaşayan varmı tekrardan detaylı ultrasona gitmelimiyim
😒😒
Cnm için rahatlarsa tekrar gir detayliya ama sakın bişey yapmalarına izin verme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😒😒
Bak canım googlede bunu buldum hangi haftalarda gittin bilmiyorum ama araştırdığıma göre ...Pelin ve ark. [21] 16-22. gebelik haftaları arasında fetal NK uzunluğu ortalama değerlerini 18-22. gebelik hafta arasında 4,9-6,5 mm olarak bulmuşlardır. doktorun hatta doktorların sıkıntı yok diyorsa korkma ama için rahat değilse başka doktora da git Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin...
Asla ve asla su aldırmanı önermem nedeni doktorum karından su aldırmak bebeğin düşmesine yada ileri haftalarda aldiridiginda bebeğin ölümüne neden oluyor dedi.

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

İklim

Kayıtlı Üye
rank
😒😒
Burun kemiği kısa diye karından su mu alınır aldırma ya o riskli suyun patlarsa yapacak hiç birsey yok kemiği kısa olunca ne oluyomus ki küçük burnu olsun ne oluyomus ki bir zararı yoksa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😒😒
Hem bu olsa önceden zaten belli oluyor çünkü bebek gelişmeye başladıktan sonra boy ölçümü ense ölçümü felan almaya basliyo Dr o zaman zaten anlardı yani olcumden bence gerek yok yani burnu da küçük olur zararida yoktur olsa söylerlerdi küçük kibar burnu olur millet ameliyat oluyo küçük burnum olsun diye zararı yoksa ki olmaz ya kemik küçük olunca ne gibi zararı olur ki gerek yok yani öyle su almaya felan

Aycaa

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım googlede bunu buldum hangi haftalarda gittin bilmiyorum ama araştırdığıma göre ...Pelin ve ark. [21] 16-22. gebelik haftaları arasında fetal NK uzunluğu ortalama değerlerini 18-22. gebelik hafta arasında 4,9-6,5 mm olarak bulmuşlardır. doktorun hatta doktorların sıkıntı yok diyorsa korkma ama için rahat değilse başka doktora da git Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin...
Asla ve asla su aldırmanı önermem nedeni doktorum karından su aldırmak bebeğin düşmesine yada ileri haftalarda aldiridiginda bebeğin ölümüne neden oluyor dedi.
Evet bnde okudun arastırdım ama bişey yok gene sen bilirsinler demeleri insanı tereddütte bırakıyor genede teşekkür ederim yardımın için 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet bnde okudun arastırdım ama bişey yok gene sen bilirsinler demeleri insanı tereddütte bırakıyor genede teşekkür ederim yardımın için 😊
Rica ederim kuzum ne demek dediğim gibi için rahat değilse başka doktora görün seni düzgünce aydınlatmasını işte her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatsın anca öyle rahat edeceksin doğal olarak rabbim hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin cümlemize insllah 🤲🏻❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar