Sorum var Detaylı ultrason ayak çarpıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevin__8181 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason ayak çarpıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason ayak çarpıklığı
Konbuyu başlatan Nevin__8181
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevin__8181

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar detaylı ultrason da kendi doktorum ayaklarında içe dönükluk gördü başka alanında uzman doktora yönlendirdi ona da gittim aynı yorumlamayı oda yaptı bu durumu yaşayan var mı ? Doğduktan sonra tedavisinin olduğunu söyledi
Kuzenimin çocuğu öyleydi canım onun tek ayağı carpikti önce alçıda kaldı uzun süre sonra ameliyat ve özel ayakkabı kullandi şükür şimdi iyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meraba kızlar detaylı ultrason da kendi doktorum ayaklarında içe dönükluk gördü başka alanında uzman doktora yönlendirdi ona da gittim aynı yorumlamayı oda yaptı bu durumu yaşayan var mı ? Doğduktan sonra tedavisinin olduğunu söyledi
Uzun ve zor bı süreç ama şükür tedavisi olan bişey rabbim saglikla kucağına almayi nasip etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum tedavi ile düzelir inşallah canını sıkma

Nevin__8181

Kayıtlı Üye
rank
3 ay alçıda kaldı canım 6. Ayında ameliyat oldu 2 ayda özel ayakkabı kullandi evet uzun bı sure gibi gorunuyo ama iyiliği için gerekli bunlar şimdi 16 aylık emekliyi yurutecle her yeri geziyor daha yeni yeni adimlamaya başladı canım
Dediğimiz gibi Allah’ın izniyle inşallah biraz sabır ve inanmak gerisi gelir çok şükür 🤲🏻🤲🏻

Merhaba kuzum tedavi ile düzelir inşallah canı

Dediğimiz gibi Allah’ın izniyle inşallah biraz sabır ve inanmak gerisi gelir çok şükür 🤲🏻🤲🏻
Meraba inşallah Allah’ın izniyle rabbim o Sabri verir bana da gerisi gelir ❤️❤️

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Meraba inşallah Allah’ın izniyle rabbim o Sabri verir bana da gerisi gelir ❤️❤️
Gelir canım gelir hiç korkma Allah'a sığın ondan gelen herşey kabulumuz elhamdülillah tedavisiz bişey değil çocuk büyütmek Zor sabır isteyen bişey ama onun bı gülüşü bı ses çıkarması her türlü yorgunluğa sıkıntıya değer hayırlısıyla al inşallah kucağına

Nevin__8181

Kayıtlı Üye
rank
Gelir canım gelir hiç korkma Allah'a sığın ondan gelen herşey kabulumuz elhamdülillah tedavisiz bişey değil çocuk büyütmek Zor sabır isteyen bişey ama onun bı gülüşü bı ses çıkarması her türlü yorgunluğa sıkıntıya değer hayırlısıyla al inşallah kucağına
Amin inşallah Allah razı olsun çok saol 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar