Detaylı ultrason bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Smyr tarafından oluşturulan Detaylı ultrason bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason bilgi
Konbuyu başlatan Smyr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyr

Smyr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. İki hafta sonra detaylı ultrason cektiricem fakat fiyatlar inanılmaz pahalı. İstanbul Avrupa yakası taraflarında onerebileceginiz biyer varmı acaba.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. İki hafta sonra detaylı ultrason cektiricem fakat fiyatlar inanılmaz pahalı. İstanbul Avrupa yakası taraflarında onerebileceginiz biyer varmı acaba.
Bizim burası ilçe olduğu için cihaz sıkıntısı var araştırma hastanesi perinatolojiye randevu alıp orda çektirdim dün eğer düzenli gittiğiniz bi doktor varsa devlette hemen randevu alın ücretsiz cekim yapılıyo ama sıra bulmak zor o yüzden ne kadar erken alırsanız iyi olur sizin için

Smyr

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burası ilçe olduğu için cihaz sıkıntısı var araştırma hastanesi perinatolojiye randevu alıp orda çektirdim dün eğer düzenli gittiğiniz bi doktor varsa devlette hemen randevu alın ücretsiz cekim yapılıyo ama sıra bulmak zor o yüzden ne kadar erken alırsanız iyi olur sizin için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi doktorum özelde. Bende devlette çektirmek istiyorum aslında ama normal kadın doğuma mi almam gerekiyo, aynı gün cekiliyomu onu bilmiyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi doktorum özelde. Bende devlette çektirmek istiyorum aslında ama normal kadın doğuma mi almam gerekiyo, aynı gün cekiliyomu onu bilmiyorum
Aynı gün çekilmiyor devlette Kadın doğumdan randevu alın söyleyin durumuzu onlar sizi ultrasona yönlendiriyor gün veriyorlar çekileceği o tarihte gidip cekiyorsunuz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Henüz detaylıya zaman var bizim için ama özellerde ne kadar olmuş ki 5 yıl önce muayene ücretini verip yaptırmıştık oda mı ücretli olmuş kendimi yaşlı hissettim 😅😅

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende ilçede kalıyorum ama ile gidiyorum bi tek ilde var pritonoloji zor randevu bulunuyor gercekten ama aylar once alman gerekiyor ben özele sordum kendi doktorunu getirirsen 450 tl istemişti da kadin dogum kabul edecek mi özelde bakmayı cok karisik

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Henüz detaylıya zaman var bizim için ama özellerde ne kadar olmuş ki 5 yıl önce muayene ücretini verip yaptırmıştık oda mı ücretli olmuş kendimi yaşlı hissettim 😅😅
Bende 5 yıl önce yaptırdım özelde muayene ücreti vermiştim sadece artık öyle değil canım neredeee keşke öyle olsa hala 😂😂Geçenlerde yine yaptırdım 300 liraya yapıldı. Ki uyguna bile yapılmış 700 800 fiyat veren yerler bile varmış. Tabi bu fiyatlar yaşadığın ile ve gittiğin hastaneye göre değişir

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende 5 yıl önce yaptırdım özelde muayene ücreti vermiştim sadece artık öyle değil canım neredeee keşke öyle olsa hala 😂😂Geçenlerde yine yaptırdım 300 liraya yapıldı. Ki uyguna bile yapılmış 700 800 fiyat veren yerler bile varmış. Tabi bu fiyatlar yaşadığın ile ve gittiğin hastaneye göre değişir
Deme ya cidden şaşırdım bende diyorum detaylıya niye para istiyorlar ben para vermeden yaptırınca 😅😅 başa gelen çekilir o zaman ne diyelim inşallah gittiğim hastane çok istemez 🤲😅😅

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Deme ya cidden şaşırdım bende diyorum detaylıya niye para istiyorlar ben para vermeden yaptırınca 😅😅 başa gelen çekilir o zaman ne diyelim inşallah gittiğim hastane çok istemez 🤲😅😅
Aynen canım önceden böyle değildi de şimdi böyle olmuş insanları nereden nasıl kazıklayacağını şaşırdı millet yapacak bir şey yok 🤷‍♀️ devlet hastanesinde de yapılıyor fiyat yüksek verirlerse devlette yaptır canım ne gerek var

Tüm sayfalar yüklendi.