detaylı ultrason nasıl yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan detaylı ultrason nasıl yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,479 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı detaylı ultrason nasıl yapılıyor
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bana denilen şey karnının içine batırıyorlar öyle bakıyorlar
Ayy canim nasilda sallamislar. Normal ult aynisi sadece uzun suruyor. Çünkü adi uzerinde herseye detayli bakiyorlar. Parmaklari kemikleri omurgasi tansiyonu atar damar toplar damar. Benim bebis yüzünü dönmedi diye eliyle biraz sallamaya calisti karnimi bakti donmuyor biraz yürü gel dedi. Yürüdüm yine dönmedi git tatli birseyler ye gel dedi. Bence imkani olan herkes kesinlikle detayli yaptirmali

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canim nasilda sallamislar. Normal ult aynisi sadece uzun suruyor. Çünkü adi uzerinde herseye detayli bakiyorlar. Parmaklari kemikleri omurgasi tansiyonu atar damar toplar damar. Benim bebis yüzünü dönmedi diye eliyle biraz sallamaya calisti karnimi bakti donmuyor biraz yürü gel dedi. Yürüdüm yine dönmedi git tatli birseyler ye gel dedi. Bence imkani olan herkes kesinlikle detayli yaptirmali
Bir ay sonra doktor dedi bakacaz diye ama öyle denilince korktum yani açıkçası ondan dolayı sormak istedim çok teşekkür ederim canım 😘🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Milletin işi gücü yok korkutacak yer mi bulamamışlar normal muayeneden farkı yok jeli sürüp inceliyor canın acımaz için rahat olsun
Sağol canım korkuttular gözümü ondan dolayı sormak istedim teşekkürler hepinizin yanitlari için 🥰😍😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar