Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif2134 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Elif2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü bu işin uzmanı perinatologlar. Radyologlar bir hastalık varsa goremiyolarmis. Doktor dedi banada radyologa yaptircaksan boşuna yaptırma diye.
Benim gittiğim özelde radyolog bakıyordu öyle baktırdım perinatolog riskli gebelere bakıyormuş sanırım

Berfin çağrıtekin

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar detaylı ultrason kaçıncı haftada oluo. Bide hangi bölüme randevu alacaz randevu alıp gidince hemen bakıo lar mı yoksa yine günmü veriyorlar
Canım ben 22 . Haftada yaptırdım perinatoloji den randevu aldım ama ben özelde yaptırdığım için ücretli oldu

Arkadaşlar detaylı ultrason kaçıncı haftada oluo. Bide hangi bölüme randevu alacaz randevu alıp gidince hemen bakıo lar mı yoksa yine günmü veriyorlar

Cerenn

Kayıtlı Üye
rank
Peki kuzum kaçıncı haftada yaptn ve hemen randevu bulabildnmi ya
19 haftalıkken gitmiştim o zaman daha küçük diye 1 ay sonraya randevu almıştı doktorum hemen benim yanımda. 23 haftalık olduğunda tekrar gitmiştim. Yani 23 haftalıkken gidersen daha iyi olur. Evet hemen randevu almıştım ilk gittiğimde. İnşallah sende hemencecik randevu alıverirsin

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi Peki direk perinatoloji ye alsak oluomu yoksa kadın dogum mu yönlendirio
Valla o hastaneden hastaneye değişiyor. Kadın dogumcunun yönlendirmesi lazım. Perinatoloji bilimi anne karnındaki bebeği en ayrıntılı inceleyen bilim dalı. Onlarda kadın doğum uzmanı üstüne birde 3 sene sadece bebek üstünde uzmanlık yapıyorlar. Bebeğin için en guvenebilecegin kişiler canım aklında bulunsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar