Devlet hastaneleri yatak ucreti

• Konbuyu başlatan Seyda 7171
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seyda 7171 tarafından oluşturulan Devlet hastaneleri yatak ucreti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlet hastaneleri yatak ucreti
Konbuyu başlatan Seyda 7171
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi
S

Seyda 7171

Guest
Merhaba anneler ben dogumuma daha var gerçi ama devlet hastanesinde yapacam sizlerden öğrenmek istediğim şey de devlet hastaneleri özel oda tuttuğunda yatak ucreti falan aliyomu oda özel diye bilgisi olan varsa paylaşır sa sevinirim

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler ben dogumuma daha var gerçi ama devlet hastanesinde yapacam sizlerden öğrenmek istediğim şey de devlet hastaneleri özel oda tuttuğunda yatak ucreti falan aliyomu oda özel diye bilgisi olan varsa paylaşır sa sevinirim
Evet ücret oluyır özel odada ama fiyat ne bilmiyorum şehir şehir değişiyor çünkü

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki ay önce doğum yaptım özel oda tutmadım ama tek kişilik odada kaldım ve hiç para demedim.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki ay önce doğum yaptım özel oda tutmadım ama tek kişilik odada kaldım ve hiç para demedim.
Açıkçası ben bizim semtteki hastaneye guvenemiyorum malesef ki o yüzden de tereddut ediyorum biraz kirikkale de yaşıyorum çünkü her şehir gibi bir değil burasının hastaneside hastaları da bir cins yani yinede cevaplariniz için teşekkür ederim kızlar RABBIM hepimizi bir avazda kurtarsın insallah

Tüm sayfalar yüklendi.