Devlet hastanesi sıkıntısı napacam bilmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Devlet hastanesi sıkıntısı napacam bilmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,571 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlet hastanesi sıkıntısı napacam bilmiyorum
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün için devlete randevum vardı normaldede devlet hastanesine gidiyordum zaten ama profesör doktor ilgileniyordu çok iyiydi kendi doktorum ama çok uzak olduğu için değiştirmek istiyorum devletteki hastaneden de memnun olmadım ultrason dan bakarken ekranı bana gostermedi ultrason kağıdı falan vermedi kalp atışını da dinletmedi kilosu boyu hiç birşey söylemedi bende soramadım birşey derse doktor diye sadece bebek iyi dedi okadar burda ki doktorlar böyle kimbilir doğumu nasıl yaptırıyorlar dir diye düşünmeye başladım özelde de yaptiramiyacam napacamı bilmiyorum kızlar yardımcı olur musunuz benim gibi devlet Hastanesi'nde böyle şeyler yaşayan oldumu

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün için devlete randevum vardı normaldede devlet hastanesine gidiyordum zaten ama profesör doktor ilgileniyordu çok iyiydi kendi doktorum ama çok uzak olduğu için değiştirmek istiyorum devletteki hastaneden de memnun olmadım ultrason dan bakarken ekranı bana gostermedi ultrason kağıdı falan vermedi kalp atışını da dinletmedi kilosu boyu hiç birşey söylemedi bende soramadım birşey derse doktor diye sadece bebek iyi dedi okadar burda ki doktorlar böyle kimbilir doğumu nasıl yaptırıyorlar dir diye düşünmeye başladım özelde de yaptiramiyacam napacamı bilmiyorum kızlar yardımcı olur musunuz benim gibi devlet Hastanesi'nde böyle şeyler yaşayan oldumu
8. Ayıma kadar mecburiyetten devlete gittim sen sormazsan hiçbirsey söylemiyorlar bi sıkıntı yok derler sadece bebeği görme şansın imkansız zaten tek ekran o da doktora dönük ultrason resmî ise hiç vermediler umurlarında bile olmuyorsun ben her ay ayrı doktora gittim randevu almak sorun zaten hiçbir doktor adam akıllı ilgilenmedi şimdi Doğumu özelde yapacağım 3 gün sonra

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
8. Ayıma kadar mecburiyetten devlete gittim sen sormazsan hiçbirsey söylemiyorlar bi sıkıntı yok derler sadece bebeği görme şansın imkansız zaten tek ekran o da doktora dönük ultrason resmî ise hiç vermediler umurlarında bile olmuyorsun ben her ay ayrı doktora gittim randevu almak sorun zaten hiçbir doktor adam akıllı ilgilenmedi şimdi Doğumu özelde yapacağım 3 gün sonra
Bende adam akıllı bir hastane bir doktor bulursam ilgili diye gitmiştim bunlar şimdi böyle ilgisizse doğum nasıl olur diye korktum kalp atışını bile dinletmedi ilk kez böyle birşey başıma geldi normalde ucretli muayene oluyordum başka yerde inşallah bebeğini sağ saglim kucağına alırsın

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep gidiyorum aynısı oluyor onun için kendim soruyorum gösteriyor yada bilgi veriyor sordukca sende sorsan söylerler ama her doktor aynı olmuyor kalp atışını da kimseye dinlettigini duymadım şimdiye kadar

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım genelde aynı muameleyi gösteriyorlar.sen sor söylesinler bişey desede sağlık ocağından soruyorlar dersin

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep gidiyorum aynısı oluyor onun için kendim soruyorum gösteriyor yada bilgi veriyor sordukca sende sorsan söylerler ama her doktor aynı olmuyor kalp atışını da kimseye dinlettigini duymadım şimdiye kadar
Bu zamana kadar gittiğim hastanede böyle şeyler yaşamadım şaşırdım bide çıkabilirsin diye direk başka hastayı alıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım genelde aynı muameleyi gösteriyorlar.sen sor söylesinler bişey desede sağlık ocağından soruyorlar dersin
Daha önce de devletin acilinde kötü şeyler yaşadım doktorlar bağırmıştı birşeyler sorunca falan

Son düzenleme:

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Herhalde devlete giden bütün gebeler bu sorunu yaşıyordur.ama ben herşeyi soruyorum napabilrim zaten randevu zor buluyorum gitmiskende herşeyi soruyorum oda söylüyor.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende adam akıllı bir hastane bir doktor bulursam ilgili diye gitmiştim bunlar şimdi böyle ilgisizse doğum nasıl olur diye korktum kalp atışını bile dinletmedi ilk kez böyle birşey başıma geldi normalde ucretli muayene oluyordum başka yerde inşallah bebeğini sağ saglim kucağına alırsın
İki üç defa da randevu aldığım doktorun yerine benden küçük stajyerler muayene etti bunlar Doğuma da stajyer sokar diye özelde Doğuma karar verdim hayırlısı artık inşallah

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
Dokkttoordaan doktora. Değişiyor canım ben yaşadım ama sonunda istediğim doktoru buldum herseyini söylüyor ben Antalya Alanya da oturuyorum devlet Hastanesi'ne gidiyorum çok güzel ilgileniyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar