Devlette başlayıp özelde doğum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Meltem ucurum tarafından oluşturulan Devlette başlayıp özelde doğum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Devlette başlayıp özelde doğum yapanlar
Konbuyu başlatan Meltem ucurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

Meltem ucurum

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar devlette başlayıp özelde doğum yapanlar var mı son ayda mı özele gidiliyor yardımcı olur musunuz

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar devlette başlayıp özelde doğum yapanlar var mı son ayda mı özele gidiliyor yardımcı olur musunuz
Ben 8 ay boyunca devlete gittim 1 aydır özel hastaneye gidiyorum ve doğumumda özelde olacak inşAllah . Devlette çıkan yanlış sonuçlar sonucu doktorun ilgisizliği sonucu ben özele gitmeye başladım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm arkadaşım hep devlete gitti doğuma yakın gidip ücrette konuşup anlaştı bi kaç tane tahlili yapıldı geçmişe dönük bilgilerine bakıldı sadece bi kontrol sonrası doğum oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama riskli bi durum varsa özel kabul etmiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar