Sorum var Dikişlerden mahvoldum yardımcı ol u n

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Dikişlerden mahvoldum yardımcı ol u n başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,172 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikişlerden mahvoldum yardımcı ol u n
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Annişler ben normal doğuö yapalı4gün oldu biliyorsunuz ama ben afdersiniz büyük tuvaletimi hiç yapaamadım için kabız olmşm ve ağrı yapıor nasıl geçer bu kabızlık
Kesinlikle sürekli kuru kayısı ye canım, anında ishal yaptırıyor ve rahatlatır seni kabızsan zorlama kendini, dikişlerin patlamasın

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Annişler ben normal doğuö yapalı4gün oldu biliyorsunuz ama ben afdersiniz büyük tuvaletimi hiç yapaamadım için kabız olmşm ve ağrı yapıor nasıl geçer bu kabızlık
Hastaneden cikmadan yaptinmi diye sormadilarmi doktora söylemen gerekirdi kayısı suyu iç bol bol rahatlatır inşallah genelde çoğu kişi kabiz olabiliyo sibi şeyler tüketmeye çalışın inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktorun sormadı mı kuzum yapabiliyor musun diye . Bol bol kayısı suyu iç çok iyi geliyor hele de sabah aç karna iç

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sıvı tüketimi sağla çünkü o şekilde yapamıyoruz ya çok kötü bişi şişkinlik vardır birde ama çok rahatsız oluyorsan lama yap kendine yada acile git yaparlar bağırsakların tıkalı olması seni yorar çünkü

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Duphalac diye Bi sürüp vermiş olması lazımdı doktorun sana kuzucum vermedi mi . O ishal yapıyor ve dikislerini zorlamadan tuvaletini yapablyosun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar