Dil bağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Dil bağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dil bağı
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım ne bileyim tedirginim ☹️
Normaldir ya can değil mi evlat işte hiç korkma annem hatırlamayabilir 18 sene öncesini ki teknik de eskidir belki ama amcamın torununun da olmuştu yanılmıyorsam yarın detaylı sorarım istersen nasıl yapmışlar ne yapmışlar diye

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Normaldir ya can değil mi evlat işte hiç korkma annem hatırlamayabilir 18 sene öncesini ki teknik de eskidir belki ama amcamın torununun da olmuştu yanılmıyorsam yarın detaylı sorarım istersen nasıl yapmışlar ne yapmışlar diye
Sevinirim canım evlat deyince akan sular duruyor işte Rabbim beterinden korusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar çocuğunda dil bağı olan var mı 1 yaşındaki oğlumda var tedirginim doktor kesmemiz gerekiyor dedi nasıl bir yol izlediniz şimdiden teşekkürler
Geçmiş olsun kuzum ben kayraya gebe iken bütün olasılıkladı resmen okumuştum bu olursa şu olır vs diye ama dil bağı zor bir işlem değil korkma. Rabbim şafi ismi ile şifa versin yakışıklıya

gunus

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşimde de varmış kesmişler sıkıntısız bir işlemmiş korkmana gerek yok canım
Merhaba benim kizim 3yaşinda onda küçük dil bagi soylediler kesmek lazim soylediler ama yapmadim ben Azerbaycanda turkler ne diyor bilmiym bir tedavi ve pisgolok goturdum oda bana leqoped onerdi simdi sukur sozler soyluyor konusuyrdu ama cok yok simdi yavas yavas iyi oluyor Allah her çoçuka acil şifalar versin

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar çocuğunda dil bağı olan var mı 1 yaşındaki oğlumda var tedirginim doktor kesmemiz gerekiyor dedi nasıl bir yol izlediniz şimdiden teşekkürler
Benim kızım 4 yaşında ve bunu yeni öğrendim çevremdeki insanların söylemesiyle hastaneye götürdüm KBB doktoru dil bağı var o yüzden konuşması anlasilmiyor gün verdiler 26 temmuz da bazı testler yapilicak sonrası ne olur bilmiyorum

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum ben kayraya gebe iken bütün olasılıkladı resmen okumuştum bu olursa şu olır vs diye ama dil bağı zor bir işlem değil korkma. Rabbim şafi ismi ile şifa versin yakışıklıya
Teşekkür ederim canım benim aminn Rabbim tüm çocuklarımıza sağlık şifa versin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım 4 yaşında ve bunu yeni öğrendim çevremdeki insanların söylemesiyle hastaneye götürdüm KBB doktoru dil bağı var o yüzden konuşması anlasilmiyor gün verdiler 26 temmuz da bazı testler yapilicak sonrası ne olur bilmiyorum
Canım kbb bana dişleri çıkmış zor olur ameliyathane de yapcam dedi hatta salıya gün verdi ama çok tereddütte kaldım anestezi verecek işlem kısa dedi ama ürküttü beni

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun geçen gün burda birisi de paylaşmıştı o da doktora gidecekti sanki başka birinde daha vardı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar