Sorum var Dil peltekleşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna çeliktaş tarafından oluşturulan Dil peltekleşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dil peltekleşmesi
Konbuyu başlatan Aleyna çeliktaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ay ilk kez duyuyorum narkozın yan etki yapacağını 🤦🏻‍♀️
Evet canım ben doğuma alındım sonrası odaya geçtik. Bı bayan koydular yanıma sohbet ediyoruz sezaryan doğum yapmış önceden 7 yıl olmuş kısmi felç olmuş sonra geçmiş. İkinciye hamileydi gene okurum diye korkuyordu narkoz ağır gelmiş bünyesi kaldiraramis. Doktora bunu şöyle mutlaka dedim neden dedi ona göre çözüm üretirler sana dedim.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet canım ben doğuma alındım sonrası odaya geçtik. Bı bayan koydular yanıma sohbet ediyoruz sezaryan doğum yapmış önceden 7 yıl olmuş kısmi felç olmuş sonra geçmiş. İkinciye hamileydi gene okurum diye korkuyordu narkoz ağır gelmiş bünyesi kaldiraramis. Doktora bunu şöyle mutlaka dedim neden dedi ona göre çözüm üretirler sana dedim.
Anladım kuzum ya sezeryan da sıkıntı o zaman herkesin bünyesi bir değil sonuç olarak

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan amalyati oldum 8 gün önce , ve dilimde peltekleşme oldu 2 gün önce , bu durumu yaşayanlar varmı , ne yapmam lazım
Hıc böyle birşey duymadım canım beni sezeryan sonrası anestezi dr aradi şiddetli geçmeyen ilaçla dahil ağrı olursa bize baş vur dendi genel mi oldun belden mi korkmuş olabilirmisin dogumda

Tüm sayfalar yüklendi.