Dil siyahlaşması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Dil siyahlaşması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dil siyahlaşması
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Be

Bebeğin kaç aylık bize doktor alerji testi önermedi
Ben 3 -4 defa götürdüm pişik icin egzama için hassas bebek vs dediler ek gıdaya geçtik yumurta tadiminda sorun olmadı yumurtanın sarisini biraz fazla verince kusmaya başladı ertesi günde kakasinda kan vardı gittiğimiz doktorlar hiç alerji testi istemedi 7 aylık zar zor alerji bölümüne de randevu buldik

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 -4 defa götürdüm pişik icin egzama için hassas bebek vs dediler ek gıdaya geçtik yumurta tadiminda sorun olmadı yumurtanın sarisini biraz fazla verince kusmaya başladı ertesi günde kakasinda kan vardı gittiğimiz doktorlar hiç alerji testi istemedi 7 aylık zar zor alerji bölümüne de randevu buldik
Benim kızım 9 aylık doktorumuz alerji testnde fazla birsey çıkmaz dedi

Merhaba anneler benim kızım 9 aylık 3 4 gündür dilinde siyahlaşma var bugün aile hekimine götürdük uzman doktor görsün dedi bizim doktorumuz çok ilgiliydi ama hastaneden ayrıldı diğer doktor hakkında da yorumlar pek iyi değil o yüzden yarın ne olacağını bilmiyorum başına böyle birşey gelen oldu mu ilk bebeğim olduğu için korkuyorum
Geçmiş olsun canım inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.