Sorum var Diş ağrısı

• Konbuyu başlatan Gülcann
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülcann tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 351 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Gülcann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllll
G

Gülcann

Guest
Kızlarr acıl yardım edebilicek var mı.. Dişim cok ağrıyo karanfil yağı tuzlu su ile uğraşıyorum hafifliyo bazen ama geçmiyor 3 aylık hamileyim ve dr girmek istemiyorum zarar gelir çocuğa diye...

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr acıl yardım edebilicek var mı.. Dişim cok ağrıyo karanfil yağı tuzlu su ile uğraşıyorum hafifliyo bazen ama geçmiyor 3 aylık hamileyim ve dr girmek istemiyorum zarar gelir çocuğa diye...
Parol iç canım Allah şifa versin inşallah aslında hamile olduğunu doktora söylesen ona göre ne gerekiyorsa yapar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
canım evde doğal çözümlerle geçmiyorsa önce bi kadın doğumcuya danışıp sonra da bir dişçiye gitmelisin. Geçmiş olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gebelikte doktor izni gerekiyor zaten sen normal dişçiye gitsen oda kadın doğumcuna yönlendirir seni. Evde doğal yöntemlerle geçmiyorsa parol iç oda geçmezse kendi doktoruna danışman gerek

Mervesunca

Kayıtlı Üye
rank
Parol şurubu da iyi ama bana en iyi gelen pamukla karanfil yağı bastır üstüne biraz çok iyi evden asla eksiltmem

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr acıl yardım edebilicek var mı.. Dişim cok ağrıyo karanfil yağı tuzlu su ile uğraşıyorum hafifliyo bazen ama geçmiyor 3 aylık hamileyim ve dr girmek istemiyorum zarar gelir çocuğ

Kızlarr acıl yardım edebilicek var mı.. Dişim cok ağrıyo karanfil yağı tuzlu su ile uğraşıyorum hafifliyo bazen ama geçmiyor 3 aylık hamileyim ve dr girmek istemiyorum zarar gelir çocuğa diyecanim

Canım benimde başıma geldi 4 aylık hamileyken dış ağrım oldu öyle böyle sabrettim 1 hafta içinde geçti daha sonra tekrar ağrı yaptı şuan 8 aylik hamileyim ve diş ağrısı tekrar ortaya çıktı ve beni yerden yere vurdu günlerce ağladım geçer diye bekledim ama ilk zamanda gitmedigim için çok pişmanım apse kaptı ve antibiyotik kullandım sende ihmal etme doktorun izniyle git göster dişını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar