Dış Agrısı🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Umutluuu( Umut olsun ) tarafından oluşturulan Dış Agrısı🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Dış Agrısı🥲
Konbuyu başlatan Umutluuu( Umut olsun )
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Selam Canım Arkadaşlarım Dişim Çok Ağrıyordu Bugün Gittik Film Çekildi Dolgu Yapıldı Yirmilik Dış Varmış Ete Gömülü Dediler Korkuyorum Acıyormu Çekilecekmiş Kanal Yapmadı Çünkü Emin Değiliz Dediler Belkide Yirmilik Dişin Vuruyor De Ağrısı Onu Çekip Eğer Ağrı Olursa Kanal Yapılacak Gebelik Geçirdiğim İçin Kemik Erimesi Başlamiş Ćok Korkuyorum Dış Ağrısı Kadar Kötü Birşey Yok Diş Sorunumu Halledip Ondan Sonra Gebelik Düşüncem Yoksa Hep Sıkıntı Yaşarım Hamileyken Çok Yaşadım Kızlar lütfen İhmal Etmeyin Çok kötü Birşey Çok Can Yakiyorlarmi Ete Gömülü 20lik Diş Çekimi😢😢😢🥺😭
Nasıl oldun kuzum

Umutluuu( Umut olsun )

Kayıtlı Üye
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biraz iyiyim kuuzm benim Allah razı olsun bitanem🥰🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımmmm benimmm çok teşekkür ederim alllah razı olsun
Dahada iyi ol hep iyi ol canisi 🤲merak etme korkma çekilirken bisey hissetmiceksin kolay olcak kendini korkutma kötü düşünme cansın Allahım yardımcın olsun

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Canım Arkadaşlarım Dişim Çok Ağrıyordu Bugün Gittik Film Çekildi Dolgu Yapıldı Yirmilik Dış Varmış Ete Gömülü Dediler Korkuyorum Acıyormu Çekilecekmiş Kanal Yapmadı Çünkü Emin Değiliz Dediler Belkide Yirmilik Dişin Vuruyor De Ağrısı Onu Çekip Eğer Ağrı Olursa Kanal Yapılacak Gebelik Geçirdiğim İçin Kemik Erimesi Başlamiş Ćok Korkuyorum Dış Ağrısı Kadar Kötü Birşey Yok Diş Sorunumu Halledip Ondan Sonra Gebelik Düşüncem Yoksa Hep Sıkıntı Yaşarım Hamileyken Çok Yaşadım Kızlar lütfen İhmal Etmeyin Çok kötü Birşey Çok Can Yakiyorlarmi Ete Gömülü 20lik Diş Çekimi😢😢😢🥺😭
Geçmiş olsun canım bende çok çektim diş ağrısını 4 tane dişim çekildi 6 tane dolgulu dişim var ayrıca 3 tane de içi oyuk dişim var 3 tane de yirmilik dişim var 1 tanesi çürük ötekiler sağlam benim genetik den geliyor dişlerim in erken çürümesi sadece ön dişlerim sağlam ve henüz 22 yaşındayım çok zor günler geçirdim şu dişler yüzünden 😔😖

Umutluuu( Umut olsun )

Kayıtlı Üye
rank
Dahada iyi ol hep iyi ol canisi 🤲merak etme korkma çekilirken bisey hissetmiceksin kolay olcak kendini korkutma kötü düşünme cansın Allahım yardımcın olsun
Bitanesin sende kuzum benim 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım bende çok çektim diş ağrısını 4 tane dişim çekildi 6 tane dolgulu dişim var ayrıca 3 tane de içi oyuk dişim var 3 tane de yirmilik dişim var 1 tanesi çürük ötekiler sağlam benim genetik den geliyor dişlerim in erken çürümesi sadece ön dişlerim sağlam ve henüz 22 yaşındayım çok zor günler geçirdim şu dişler yüzünden 😔😖
Kuzum benim çok geçmiş olsun Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah rabbim kimseye yasatmasin çok zor gereckten dış Agrısı

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok çok geçmiş olsun canım 🤲❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.