Dış Agrısı🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Umutluuu( Umut olsun ) tarafından oluşturulan Dış Agrısı🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 794 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Dış Agrısı🥲
Konbuyu başlatan Umutluuu( Umut olsun )
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Selam Canım Arkadaşlarım Dişim Çok Ağrıyordu Bugün Gittik Film Çekildi Dolgu Yapıldı Yirmilik Dış Varmış Ete Gömülü Dediler Korkuyorum Acıyormu Çekilecekmiş Kanal Yapmadı Çünkü Emin Değiliz Dediler Belkide Yirmilik Dişin Vuruyor De Ağrısı Onu Çekip Eğer Ağrı Olursa Kanal Yapılacak Gebelik Geçirdiğim İçin Kemik Erimesi Başlamiş Ćok Korkuyorum Dış Ağrısı Kadar Kötü Birşey Yok Diş Sorunumu Halledip Ondan Sonra Gebelik Düşüncem Yoksa Hep Sıkıntı Yaşarım Hamileyken Çok Yaşadım Kızlar lütfen İhmal Etmeyin Çok kötü Birşey Çok Can Yakiyorlarmi Ete Gömülü 20lik Diş Çekimi😢😢😢🥺😭
Cnm geçmiş olsun bütün agzim dolgu yirmilik fln iki implant yaptrdim yani uyusturcaklar sen hisstemiceksin o anda sakin ol ama sonrası için ağrın olur mutlaka verilen antibiyotik ve ilaçları saati saatine al.bir müddet orata yiyecek içecek degdrme ve kemikler için süt ürünleri ye bol bol kalsiyumlu şeyler al kısa zamanda gever inşallah cnm

Umutluuu( Umut olsun )

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Cnm geçmiş olsun bütün agzim dolgu yirmilik fln iki implant yaptrdim yani uyusturcaklar sen hisstemiceksin o anda sakin ol ama sonrası için ağrın olur mutlaka verilen antibiyotik ve ilaçları saati saatine al.bir müddet orata yiyecek içecek degdrme ve kemikler için süt ürünleri ye bol bol kalsiyumlu şeyler al kısa zamanda gever inşallah cnm
Allah razı olsun aşkım çok teşekkür ederim neler yemeliyim mesala

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bitanesin sende kuzum benim 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim çok geçmiş olsun Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah rabbim kimseye yasatmasin çok zor gereckten dış Agrısı
Amin canım 🤲

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Selam Canım Arkadaşlarım Dişim Çok Ağrıyordu Bugün Gittik Film Çekildi Dolgu Yapıldı Yirmilik Dış Varmış Ete Gömülü Dediler Korkuyorum Acıyormu Çekilecekmiş Kanal Yapmadı Çünkü Emin Değiliz Dediler Belkide Yirmilik Dişin Vuruyor De Ağrısı Onu Çekip Eğer Ağrı Olursa Kanal Yapılacak Gebelik Geçirdiğim İçin Kemik Erimesi Başlamiş Ćok Korkuyorum Dış Ağrısı Kadar Kötü Birşey Yok Diş Sorunumu Halledip Ondan Sonra Gebelik Düşüncem Yoksa Hep Sıkıntı Yaşarım Hamileyken Çok Yaşadım Kızlar lütfen İhmal Etmeyin Çok kötü Birşey Çok Can Yakiyorlarmi Ete Gömülü 20lik Diş Çekimi😢😢😢🥺😭
Bende hamile kalmadan çektirdim, genel anestezi oldum tamamen ve cok rahat atlattım,riskli idi,damara çok yakınmış,

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum dedim hamile kalmadan bitsin yoksa hep sorun yaşarım sen ozeldemi devlettemi yaptirdin
Ben fransa da yaşıyorum ,özel hastanede oldum,ama inan en iyisi genel anestezi, gecmis olsun yeniden🤲 ben 4 tanesinden bir anda kurtuldum,hic ağrı falan olmadan aldırdım, 1hafta gibi surede geçti biraz sivi beslendim,

Umutluuu( Umut olsun )

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Ben fransa da yaşıyorum ,özel hastanede oldum,ama inan en iyisi genel anestezi, gecmis olsun yeniden🤲 ben 4 tanesinden bir anda kurtuldum,hic ağrı falan olmadan aldırdım, 1hafta gibi surede geçti biraz sivi beslendim,
Sanada çok geçmiş olsun kuzumm

• Beğen
Tepkiler: Mia
Tüm sayfalar yüklendi.