Sorum var Diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelis tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Elifelis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Meltemkuzu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 21 haftalık hamileyim aşırı dış ağrım var ne onerirsinz
Cok gecmiş olsun cnm bende 21+4 günlük hamileyim gecen hafta diş agrısından ölücek gibiydim özel fiş hekimine gittim düşük doz da uyuşturup çekti 4.6 ay aradında diş tedavileri yapılıyormus gec kalmadan kadın dogumcuya git danıŞ 6cı ayı gecince dogum sonradına kalır o agrıya dayanılmaz cok zorrr....

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmiş olsun cnm bende 21+4 günlük hamileyim gecen hafta diş agrısından ölücek gibiydim özel fiş hekimine gittim düşük doz da uyuşturup çekti 4.6 ay aradında diş tedavileri yapılıyormus gec kalmadan kadın dogumcuya git danıŞ 6cı ayı gecince dogum sonradına kalır o agrıya dayanılmaz cok zorrr....
Teşekkür ederim bugün gitim iki doktorumdan izin aldım insalhh yarım saat sonra biteck bu eziyet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim bugün gitim iki doktorumdan izin aldım insalhh yarım saat sonra biteck bu eziyet
Hsmileliklerimiz aynı bende 21+4 um🙈🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benımde çok agrırdı hıc bir sekılde ılac almadım antibiyotik falan da ıcme benı dinlersen ben karanfil yagı kullandım agrıyan bolume sur 1dakka bekle tukur ve buz kompleksi uygula osekılde gecıyordu valla
Ben hamilelikten önce implant yapiyorduk bebekten dolayı yarım kaldı ve şuan dişim içten çürümüş dışı saglam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar