Dis agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagmurnur tarafından oluşturulan Dis agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dis agrisi
Konbuyu başlatan yagmurnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan YagmurArar

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Benim asiri sekilde bi dis agrim var hatta kirildi bide bi tarafi arka disimin duramiyorum agrisindan doktora gittim parolla antibiyotik yazdi kullan dedi kullaniyorum ama agrisi asla gacmiyo bi yontemi olan varmi simdiden cok tesekkurler

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Benim asiri sekilde bi dis agrim var hatta kirildi bide bi tarafi arka disimin duramiyorum agrisindan doktora gittim parolla antibiyotik yazdi kullan dedi kullaniyorum ama agrisi asla gacmiyo bi yontemi olan varmi simdiden cok tesekkurler
Duyduguma gore incir sütü iyi geliyormus bide zeytin yaprağını kaynatıp suyunu icmek disleri guClendiriyormus canm

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm karanfill koy bide sarımsak iyi geliyor
Tamamdir deniycem tesekkurler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Duyduguma gore incir sütü iyi geliyormus bide zeytin yaprağını kaynatıp suyunu icmek disleri guClendiriyormus
Duyduguma gore incir sütü iyi geliyormus bide zeytin yaprağını kaynatıp suyunu icmek disleri guClendiriyormus canm
Anladm tesekkurler

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Karanfil yağı var bildiğin mucize damlat pamuğa koy ağrıyan yere hemen alıyor uyuşturuyor orayı çok çok iyi bende çok diş ağrısı çektim karanfil yağını keşfedince parol içmek zorunda bile kalmadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar