Diş çıkarma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Diş çıkarma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,380 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çıkarma
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli ağzında hiç çıkmıyor salya akıtıyor ishal daha 3 aylık çok erken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsi var canım
Doktorlara göre erken ama çıkabiliyor canım benm kızım tam 4 aylıkken patlattı dişini ondan önce hep belirtileri yaşadik

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Diş canım o benim oğlum 4 aylık 2 diş çıkardı 🥰 kızım 3.5 aylık çıkarmıştı ☺️
3.5 aylıkken çıktı mı görünüyormuydu dişleri

Diş çıkarıyordur canım sen zeytinyağı ile masaj yap ağrı huzursuzluk olur diş kaşıyıcı oyuncaklarını biraz buzdolabında beklet öyle ver
Tamam canım çok teşekkür ederim 🌸

Diş çıkarıyordur canım sen zeytinyağı ile masaj yap ağrı huzursuzluk olur diş kaşıyıcı oyuncaklarını biraz buzdolabında beklet öyle ver
Doktorlara göre erken ama çıkabiliyor canım benm kızım tam 4 aylıkken patlattı dişini ondan önce hep belirtileri yaşadik
Anladım çok teşekkür ederim 🌸

Anladım çok teşekkür ederim 🌸
Daha küçük canım benim kızımda sadece elini ağzına sürekli sokuyor ama normal daha 4 aylığız
Sadece elini ağzına sokma değil salyasi aşırı derecede çok akıyor ishal ateşi çıkıyor arada bir sonra geri düşünüyor

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar