Dış gebelik hakkında bilgisi olanlar lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabia5056 tarafından oluşturulan Dış gebelik hakkında bilgisi olanlar lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 591 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dış gebelik hakkında bilgisi olanlar lütfen
Konbuyu başlatan Rabia5056
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabia5056

Rabia5056

Kayıtlı Üye
rank
Şubat 11 de adet olmam gerekiyordu olmadım. Kan değerim yani betahm düşük çıktı sonra yavaş yavaş yükseldi sırasıyla yazayım..13-27-45-94... Ama tabi bunların son ikisi iki günlük arayla verilmedi biri üç gün diğeri 4 gun arayla verildi. Neyse Dr a gittim sağlıklı gebelik değil dedi düşmesini beklicez dedi..sonra iki gün arayla kan verdim 94-95 çıktı ikiside bir hafta sonra gittim 84. Olmuştu bugün yine gittim yani bir hafta sonra 65 olmuş kanama bı var bı oda lekelenme gibi geliyor. Dr uma dedim süreci hizlandiralim çünkü bir aydır kanamam var nerdeyse. Dr ilaç kemoterapi ilacı sana zarar vermek istemiyorum diyor zaten değerin de düşüyor kürtaja hiç girmeyelim sana en hafif zarar olacak şekilde bitsin istiyorum dedi. Tamam çok güzel ama bu kanama beni mahvetti ya 😭abdestsiz geziyor gibiyim alıyorum abdest 1 saat sonra 4 5 damla geliyor bozuyor. Hızlandırmak için bitkisel kür yada başka bilgisi olan var mı şimdiden tşkler arkadaşlar..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ya

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar