Dişlerimiz geliyor 🤕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Dişlerimiz geliyor 🤕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,332 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dişlerimiz geliyor 🤕
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oğluşumun dişleri geliyor teyzeleri 2 tane vardı şimdi 5 dişi birden patlamış çok güzel duruyor ısırmak istiyorum 🥰🥰🥰 ama çok huysuz hiç durmuyor aklınızda bulunsun bilmeyen için söylüyorum kızlar karanfili zeytinyağına atıp buzdolabında bekletin bir gece sonra onu diş etlerine sürünce rahatlatıyor benimki tadını çok sevmiyor ama yinede sürüyorum 😅😅 başka var mı böyle bildiğiniz bitkisel karışımlar dış jeli kullanmıyorum 🙄

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Oğluşumun dişleri geliyor teyzeleri 2 tane vardı şimdi 5 dişi birden patlamış çok güzel duruyor ısırmak istiyorum 🥰🥰🥰 ama çok huysuz hiç durmuyor aklınızda bulunsun bilmeyen için söylüyorum kızlar karanfili zeytinyağına atıp buzdolabında bekletin bir gece sonra onu diş etlerine sürünce rahatlatıyor benimki tadını çok sevmiyor ama yinede sürüyorum 😅😅 başka var mı böyle bildiğiniz bitkisel karışımlar dış jeli kullanmıyorum 🙄
Masallah masallah ❤️❤️ zeytinyağ karanfil bende denedim canım sevmedi burdada post acmıstım deneyen var mı diye ama kimse bırsey yazmadı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah rahatça çıkarır inşallah canım ben geçen nette gördüm Müslin ağız silme bezini ıslatıp sıkıyor buzluğa atıyor sonra bebeye veriyor oda çiğniyordu 😅😅

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah rahatça çıkarır inşallah canım ben geçen nette gördüm Müslin ağız silme bezini ıslatıp sıkıyor buzluğa atıyor sonra bebeye veriyor oda çiğniyordu 😅😅
Kuzum onlardan yaptım hep ya pırasa sapı taze soğan havuç salatalık dondurup eline veriyordum oyalanıyordu onlarla ama artık hava çok soğuk hastalanır diye dondurulmuş şeyler vermek istemiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum onlardan yaptım hep ya pırasa sapı taze soğan havuç salatalık dondurup eline veriyordum oyalanıyordu onlarla ama artık hava çok soğuk hastalanır diye dondurulmuş şeyler vermek istemiyorum
Valla haklısın canım yani ben onu gördüm sadece yazayım dedim yinede😇 ee birde uzun zaman önce diş falan çıkarma macerası yaşadığımız için ne yapacağımı bile unutmuşum 😅😅

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Valla haklısın canım yani ben onu gördüm sadece yazayım dedim yinede😇 ee birde uzun zaman önce diş falan çıkarma macerası yaşadığımız için ne yapacağımı bile unutmuşum 😅😅
Sağol canım iyi yaptın yaz bebek anneleri görür onlara faydası olur belki 👍 maraton yeniden başlayacak inşaAllah seninde Allah yardımcın olsun 😅🥰🥰

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Valla eskiler yeşil soğan verirler mis ya elimize benim kızda kuru soğanı gördüğü yerde aliyo eline bı kere sokuyo ağzına tabi devamı gelmiyo rahatlatıyordu heralde 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.