Dogrumudur acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Dogrumudur acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogrumudur acaba?
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebek dogdugundan 40 miz cikana kadar sutyen takmadim sikar sutun gelmez dediĺer 2.3 gundur kulanmaya bawladim sizce oyle bi wey ola bilirmi? Siz dogumdan kac zaman sonra takdiniz?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebek dogdugundan 40 miz cikana kadar sutyen takmadim sikar sutun gelmez dediĺer 2.3 gundur kulanmaya bawladim sizce oyle bi wey ola bilirmi? Siz dogumdan kac zaman sonra takdiniz?
Canım emzirme sütyenleri var zaten daha rahat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da öyle derlerdi hep rahat sütyen tak diye

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Doğru çok sıkması da iyi değil çok gevşek olması da. Hiç takmamak da doğru değil.Orta halli bi sütyen kullanabilirsin. Bazı atletler var kendinden ince sütyeni oluyor. Toparlıyor biraz. Sıkmıyorda.hamileykende rahat ediyorum onlarla. Doğumdan sonra da kullanırım muhtemelen. Lcw da var 60 tl idi en son. Aklında olsun bi bak istersen

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Penye emzirme sütyeni kullandım ilk gebeligimde şimdide ondan aldım o kadar rahat ve kullanışlı ki tavsiye ederim ebebekten aldim uygun bide

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bende takmadım ilk doğumumda ama büyük beden olunca sorun olmuyor canım ikinci doğumumda takacam ama
Bende boyuk beden aldim canim hemde ozelikle emizek icin sutyenlerdenn aldim

Boy bes ne taxdin
Hecne sine ucun ped olur onlardan qoyurdum ki sutum axmasin ustundende balaca cit ya desmal falan paltarim bulawmasin deye

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Bana da öyle derlerdi hep rahat sütyen tak diye
Ondan takiyorum canim yani 46 gunluyuz taksam bi wey olmaz inwallah dimi

Doğru çok sıkması da iyi değil çok gevşek olması da. Hiç takmamak da doğru değil.Orta halli bi sütyen kullanabilirsin. Bazı atletler var kendinden ince sütyeni oluyor. Toparlıyor biraz. Sıkmıyorda.hamileykende rahat ediyorum onlarla. Doğumdan sonra da kullanırım muhtemelen. Lcw da var 60 tl idi en son. Aklında olsun bi bak istersen
Emizirmek icin ozel sutyenler almiwam canim sadece onlari taksam bi wey olurmu deye merakdaydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar