doğum başlamışmıdır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşraadabag tarafından oluşturulan doğum başlamışmıdır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 511 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı doğum başlamışmıdır
Konbuyu başlatan Büşraadabag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalığım iki gündür çamaşırım hafif ıslak gibi akıntı koyu renkte nişan olayı görmedim daha acaba doğum mu başlıyor

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalığım iki gündür çamaşırım hafif ıslak gibi akıntı koyu renkte nişan olayı görmedim daha acaba doğum mu başlıyor
Yok canm arada bir gelip giden ağrılar olur bazen keskin bazen şiddetli ağrı camaşiirndaki lekeler cogalada bilir korkma suyun geldimi anlarsın zaten Devam edilmeyen bir su çünkü sen bebeğin haraketlerini takip et sadece suyun veya kanaman gelirse hastaneye git onun dışında gitme derim sancı olmayıp su gelmeyip 4. 5. Cm açılmayla yatış yaptırıp mahvediyorlar çünkü ilkte öyle yaşadım ben

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
akıntı enfeksiyon kaynaklıda olabilir istersen bi idrar tahlili verebilirsin sızıntı şeklinde de suyun geldiğini duymuştum bence günün az kalmış gidebiliyorsan bi git derim ben

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm arada bir gelip giden ağrılar olur bazen keskin bazen şiddetli ağrı camaşiirndaki lekeler cogalada bilir korkma suyun geldimi anlarsın zaten Devam edilmeyen bir su çünkü sen bebeğin haraketlerini takip et sadece suyun veya kanaman gelirse hastaneye git onun dışında gitme derim sancı olmayıp su gelmeyip 4. 5. Cm açılmayla yatış yaptırıp mahvediyorlar çünkü ilkte öyle yaşadım ben
ikinci gebelik ilkinde altıma kaçırıyom sanmıştım onu anlaya bildim ama sabah bi yazı okudum orda da parça parça su gelebilir diyordu anlamdım birseyağrım yok sadece rahim bölgesi ağrıyoo da doktorum doğuma yakın normal dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde öyle .prensesm gelmek istemiol dio ben ben gelmiroimmm hyt dunyaniz pistir 😀😀
ilkkızım 37 haftalık geldi ama bu kız gelmek istemiyor bi haftam kaldı bu kadar sabırlı olcagını sanmıyordum😂

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
ikinci gebelik ilkinde altıma kaçırıyom sanmıştım onu anlaya bildim ama sabah bi yazı okudum orda da parça parça su gelebilir diyordu anlamdım birseyağrım yok sadece rahim bölgesi ağrıyoo da doktorum doğuma yakın normal dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ilkkızım 37 haftalık geldi ama bu kız gelmek istemiyor bi haftam kaldı bu kadar sabırlı olcagını sanmıyordum😂
Yerleri rahat ondan gelmiolar 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar