DO─×UM ­čśŹ belirtiler neler olmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cahan21 taraf─▒ndan olu┼čturulan DO─×UM ­čśŹ belirtiler neler olmali ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,407 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 15 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ DO─×UM ­čśŹ belirtiler neler olmali
Konbuyu ba┼člatan Cahan21
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan elifsuÔÖí ecrin ada

Cahan21

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Nisan 2021
Selam hami┼čler benim do─čuma az qald─▒ bu g├╝n yar─▒n her an ola bilir amma hi├ž belirti yok. Vajinadan beyaz ak─▒nt─▒ geliyor o ni┼čan olur mu ?

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Selam hami┼čler benim do─čuma az qald─▒ bu g├╝n yar─▒n her an ola bilir amma hi├ž belirti yok. Vajinadan beyaz ak─▒nt─▒ geliyor o ni┼čan olur mu ?
Sa─čl─▒kla al─▒rs─▒n kuca─č─▒na in┼čallah canm

Cahan21

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Nisan 2021
Ni┼čan kan lekesi oluyor can─▒m Allah sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čśś­čĄŚ
Amin can─▒m te┼čekk├╝r ederim ÔŁĄ´ŞĆ­čî║
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Sa─čl─▒kla al─▒rs─▒n kuca─č─▒na in┼čallah canm
Amin te┼čekk├╝r ederim can─▒m ÔŁĄ´ŞĆ­čî║

─░ki Prenses Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Sa─čl─▒kla kuca─č─▒na al─▒rs─▒n in┼čallah can─▒m

Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Evet doktor bana do─čum yakla┼č─▒yor dedi her an bebek gele bilir ┼čimdi sabr─▒m t├╝kendi bebe─čimi quca─č─▒ma almak istiyorum
Hay─▒rl─▒s─▒yla sa─čl─▒kla kuca─č─▒na al─▒rs─▒n in┼čallah can─▒m bende 17 May─▒sta do─čuma gidicem Allah─▒n izniyle

├çocuklarm benim her┼čeyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
Evet doktor bana do─čum yakla┼č─▒yor dedi her an bebek gele bilir ┼čimdi sabr─▒m t├╝kendi bebe─čimi quca─č─▒ma almak istiyorum
Can─▒m 37 hafta hen├╝z erken diyilmi? Bebek ├žogu zaman 38 haftas─▒nda geli┼čimini tamamlam─▒┼č say─▒l─▒r 40 da tamamen haz─▒r olur. ­čą░

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst