Doğum belirtileri nelerdir 🤔 ve önceden hiss edilir mi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Doğum belirtileri nelerdir 🤔 ve önceden hiss edilir mi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,088 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum belirtileri nelerdir 🤔 ve önceden hiss edilir mi 🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anhar

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum belirtileri nelerdir ve önceden hiss edilir mi acaba 🤔 lütfen tum ayrıntılari okumak istiyorum 🤗

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben ilk doğumda hissetmiştim çok az sancımda hemen koşmuştum hastaneye ama doktor hayır yok nazlanıyorsun demişti hatta ebe de kızmışdı ne canın tatlıymış diye eve geldikden 5 yada 6 saat sonra gerçek sancılarım gelince bu sefer ben inanmamıştım taki sabah ezanına kadar 😀 😀 dedim gene kızacaklar ama gideceğim 😀😀 sabah 9 gibi de sezeryana alınmam gerekti ama biliyordum rüyamda bile görmüştüm ogün olacağını 🙃🙃

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben ilk doğumda hissetmiştim çok az sancımda hemen koşmuştum hastaneye ama doktor hayır yok nazlanıyorsun demişti hatta ebe de kızmışdı ne canın tatlıymış diye eve geldikden 5 yada 6 saat sonra gerçek sancılarım gelince bu sefer ben inanmamıştım taki sabah ezanına kadar 😀 😀 dedim gene kızacaklar ama gideceğim 😀😀 sabah 9 gibi de sezeryana alınmam gerekti ama biliyordum rüyamda bile görmüştüm ogün olacağını 🙃🙃
Doğru diyorsun ☺️ bende sadece hafif bel ağrısı ve hafif sanci var bu belirtilerle hiç bi şey olmaz 🙄bide akintim var çok

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hiç belirti olmadan suyum geldi de gittim illa bi belirti gerekmiyor bi anda suyun gelebilir, sancın başlayabilir belirti yok diye sıkma canını
Doğru diyorsun bende ilk oglumda sadece suyum geldi bi anda ve hastaneye gittim . Bu hamileliğimde dedim ki belki bi belirti olur his ederim belki 🥺🤔 bi an önce doğum yapmak yavrumu kucağıma almak istiyorum 🤰🏼🤱🏼🤲🧿

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğru diyorsun bende ilk oglumda sadece suyum geldi bi anda ve hastaneye gittim . Bu hamileliğimde dedim ki belki bi belirti olur his ederim belki 🥺🤔 bi an önce doğum yapmak yavrumu kucağıma almak istiyorum 🤰🏼🤱🏼🤲🧿
Stres yapma hiç canım zamanı var daha demekki o geleceği zamanı bilir sen sıkma canını sağlıkla gelsin inşallah 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🤗 etrafimdakiler beni sitrese sokuyorlar dogurmadin mi . Her gun ariyorlar ay ki hala mi dogurmadin diyorlar her gun ariyorlar canimi sikiyorlar bende stres oluyorum 🥺
Çıkarmayacağım içimde tutacağım size ne de 😂 takma kafana hiç milleti canım ya boşver onların demesine göre mi gelecek bebek

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kasılmalar, sancılar, nişan gelmesi, enerjik ya da aşırı yorgun hissetme, karnın aşağı inmesi, perine bölgesinde baskı, ishal olma en belirgin olanları

Kizlar doğum belirtileri nelerdir ve önceden hiss edilir mi acaba 🤔 lütfen tum ayrıntılari okumak istiyorum 🤗
Benim ilk hamileliğimde önce nişanım geldi ve ardından hemen suyum geldi sonra sırtımdan ağrı girdi bide kasığımda çok kötü sancım vardı yürüyemiyordum ben sancıdan gece 3 te başladı sancım sabah 10 gibi doğuma alındım ama normal doğum olmadı sezeryan oldum ikinci hamileliğimde de doğumun gününü aldım tam 2 gün kalmıştı bayramın ikinci günü sabah lavaboya gitmek için kalktım direk suyum geldi çok hafif kasığımda adet sancısı gibi sancı vardı sabah 7 gibi suyum geldi hastaneye gittim ebe kontrol etti açılmam da çok vardı ama sezeryan oldum canım sabah saat 9 buçuk gibi alındım doğuma benimki böyleydi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar