Doğum belirtileri yardım 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Doğum belirtileri yardım 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 557 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum belirtileri yardım 🥰
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23 günüm kaldı doktor normal doğum gözüküyor şimdilik dedi doğum belirtileri neler ilk gebeliğim hem korkuyorum hemde hiç bir fikrim yok şuan acayip ishalim var ve mide bulantım oluyor ara ara ama öyle çok bulanmıyo geçiyor

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar 23 günüm kaldı doktor normal doğum gözüküyor şimdilik dedi doğum belirtileri neler ilk gebeliğim hem korkuyorum hemde hiç bir fikrim yok şuan acayip ishalim var ve mide bulantım oluyor ara ara ama öyle çok bulanmıyo geçiyor
Bu belirtilerde var doğum habercisi olabilir canım, gelmesi yakındır 😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Doğum belirtidi olarak lekelenme gelebilir bu dogum basliyor anlamina geliyo suyun gelebikir veya sancı başlayabilir bir avazda kurtarsın Allah canım sag salim kucagina almayi nasip etsin

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Doğum belirtidi olarak lekelenme gelebilir bu dogum basliyor anlamina geliyo suyun gelebikir veya sancı başlayabilir bir avazda kurtarsın Allah canım sag salim kucagina almayi nasip etsin
Karnımda sürekli ufak ufak hareketler ağrılar oluyor 1 haftadır ama geçiyor tam da bilemiyorum pazartesi kontrolüm daha da var doğuma 37 hafta ılıcak yarın daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu belirtilerde var doğum habercisi olabilir canım, gelmesi yakındır 😊
Ne bileyim ya daha vakit de var gibi 37 hafta ılıcak daha erken değil mi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Karnımda sürekli ufak ufak hareketler ağrılar oluyor 1 haftadır ama geçiyor tam da bilemiyorum pazartesi kontrolüm daha da var doğuma 37 hafta ılıcak yarın daha

Bende 37 de doğum yaptim canım ☺

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim kasık aqrim oldu kuşum birden idrar bastrdi tuttum erindim qitmedim lawaboya sonra adet aqrisi qibi olmaya başladı aqrim kasık bel aqrim oldu. Lawaboya qittim qünlük pedimde kan qördüm nişanım qelmis hemen duşa qirdim ewde 2 saat bunları yaşadım. Hastaneye qittiqmde 4bucuk cm acilmam olmuş bebek kanala inmisti 4 ay oldu doqum yapalı. Yeni benm belirtilerim bu sekildi suyum qelmedi çok şiddetli aqrim olmadi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

Benim 31 haftadan beri sancılarım var canim her sanci basladiginda acile gidiyorum sanciyi durdurup eve yolluyolar acilma olmasin diye sezeryanla doğum yapicam bende 35+5 im ağrılar düzenli olursa yarım 5 dk 10 dk da bir düzenli şekilde sanci geldigi an assagiya doğru baski basliyor ıkınma isteği geliyo sanki o şekilde benim sanci larim herkes de degisirni bilmiyorum ama bu şekilde nst de sanci çıkıyor benimde

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim benimde 20 gunum kaldi ilik gebeligim aynan bendede cok hafif mide bulantilarim oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.