Sorum var Dogum belirtisimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Dogum belirtisimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum belirtisimi
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gecmeyen pelvis ağrım var yürüyemiyorum hareketlerim çok kısıtlandı belimden ağrı ağrıyor 36 haftaligim ama haftası ilerde 37 gözüküyor acaba doğum belirtisimi yada açılmammı var bilemedim böyle pelvis ağrısıyla doğuma giden oldumu
Yalancı sancı olabilir canım doğum yakındır gene de doktora sor veya muane olmaya git

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gecmeyen pelvis ağrım var yürüyemiyorum hareketlerim çok kısıtlandı belimden ağrı ağrıyor 36 haftaligim ama haftası ilerde 37 gözüküyor acaba doğum belirtisimi yada açılmammı var bilemedim böyle pelvis ağrısıyla doğuma giden oldumu
Ağrıların dinlendiğinde geçmiyor mu canım öyleyse acile git muayene ederler sende ona göre hareket edersin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ağrıların dinlenince geçmiyor ise yada düzenli ise doktora git canım rabbim bir avazda kurtarsın inslahh 🤲🏻

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı sancı olabilir canım doğum yakındır gene de doktora sor veya muane olmaya git
Yalanci sancı dinlenince geçiyordu bu pelvis ağrısı geçmiyor hiç bi şekilde 🙄😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağrıların dinlenince geçmiyor ise yada düzenli ise doktora git canım rabbim bir avazda kurtarsın inslahh 🤲🏻
Pelvis ağrım var kuzum iste geçmiyor yürüyemiyorum artik sancı mi acaba yada açılma mi var anlamıyorum da🤦‍♀️🤷‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bel ağrısıda eşlik ediyor ise eğer doğum sancısı olabilir düzenli mi oluyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebek büyüdükçe aşağı doğru baskı yaptığı için o ağrıların normal canım. Doğum sancısı şiddetli bir şekilde olur ve birkaç saniye sürer eğer düzenli bir şekilde oluyorsa doğum sancısıdır. Rabbim bir avazda kurtarsın

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bel ağrısıda eşlik ediyor ise eğer doğum sancısı olabilir düzenli mi oluyor
Bel agrisi var canım devamlı ağrıyor ağrı

Bebek büyüdükçe aşağı doğru baskı yaptığı için o ağrıların normal canım. Doğum sancısı şiddetli bir şekilde olur ve birkaç saniye sürer eğer düzenli bir şekilde oluyorsa doğum sancısıdır. Rabbim bir avazda kurtarsın
Amin canım inşallah 🥰

Amin canım inşallah 🥰
Ağrıların dinlendiğinde geçmiyor mu canım öyleyse acile git muayene ederler sende ona göre hareket edersin
Çarşamba hastanem var onu bekliyorum 😐😐

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Pelvis agrisi bendede var yuruyemyorum ama doktor norml dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar