Sorum var Doğum çatlakları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra4620 tarafından oluşturulan Doğum çatlakları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum çatlakları
Konbuyu başlatan Büşra4620
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 廾 azalᏝ

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan doğum yaptım ilk çocuğum çatlaklar kalıcı mı geçici mi acaba bilen var mı
Maalesef kalici bacım gecmiyo krem kullanıp faydasını görenler var ama kisiden kisiye değişebilir bence kimisininkini geçirir kimisininkini geçirmez krem kullanmadan zaten geçebilecek bişey değil sadece az bişey hafifliyor çatlaklar 😊

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef kalici bacım gecmiyo krem kullanıp faydasını görenler var ama kisiden kisiye değişebilir bence kimisininkini geçirir kimisininkini geçirmez krem kullanmadan zaten geçebilecek bişey değil sadece az bişey hafifliyor çatlaklar 😊
Ben hamileyken de krem kullandım doğurunca da kullandım bol su da içtim ama yok geçmedi dediğin doğru kişiye göre değişiyor arkadaşım var hiç krem kullanmadı göbeğinde çatlak yok

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Yaaaa ciltten cilde fark ediyor o zaman
Aynen öyle dünyanın parasını yatırdım lierac’e o kadar imtina ettim her gün düzenli bol bol sürdüm biri bitmeden ötekini aldım son bir haftada çatladı ben krem yarıyor sanmıştım ama ne fayda doğumdan sonra da özellikle su içtim madecassol sürdüm sabah akşam ama yok sadece rengi kırmızıydı beyazladı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 yaşında benimkide beyazlaştı ama hala var göbeğim duruyor 😑
Yok ya geçeceği varsa zaten çıkmıyor benim arkadaşım hiç krem kullanmadı yediğine içtiğine de dikkat etmedi sadece göğüslerlerinde çatlak var o da normalde belli olmuyor aşağı eğilince belli oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar