Doğum dikişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Doğum dikişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,388 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum dikişi
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kusura bakmayın cumartesi doğum yaptım dikişlerim çok ağrı yapıyor kalker felan destek aliyorum kaç güne duzelir

meryelanil

Kayıtlı Üye
rank
valla dikis sayisina gore degisir canim benim normal dogumdu ve dikisim coktu bir ayi gecmisti iyilesmesi kuru bir bolge olmadigina biraz gec duzeliyor normal dogumsa seninde her tuvaletten sonra bakimini yap

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
valla bnm bı arkds vardı kurutma makinesiyle kurutuodum diyodu nemli bı bölge olduğundan ben sezaryan olucam son bir hafta bakalım beni neler bekliyor🤷

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Her tuvaletten sonra kurutma makinesiyle kurutup pamukla tentürdiyot sürüyodum o şekilde iki üç günde iyi oldu harici 10 gün beni mahv etmişti
Doktor kuru tut diyor da zaten bölge kuru bir bölge değil bir de akıntım var normal doğum yaptım ama İlk çocuk diye kestiler

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kusura bakmayın cumartesi doğum yaptım dikişlerim çok ağrı yapıyor kalker felan destek aliyorum kaç güne duzelir
Canım batikon al kaynamoş soğumuş steril su ile sulandır bi pet şişeye koy şişeninnağzınada delikler aç her tuvalete gitmende şişeden dikişli bölgeye sık. Çok çabuk kurutur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar