Doğum doğal ve kolaylaştirmanin yolları 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Doğum doğal ve kolaylaştirmanin yolları 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,500 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum doğal ve kolaylaştirmanin yolları 🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Doğum nasıl doğal yollarla başlatilir ve nasil kolay yollarla açilma ve sanci gelir 🤔 fikri olan paylaşsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğum nasıl doğal yollarla başlatilir ve nasil kolay yollarla açilma ve sanci gelir 🤔 fikri olan paylaşsin
Canım merdiven in çık, perine masajı yap, eşinle ilişkiye gir, sıcak suyla duş al, göğüs uçlarını uyar, squat yap bunlardan başka yapacak pek bişey yok, yok mu daha bişey 🙄

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canım merdiven in çık, perine masajı yap, eşinle ilişkiye gir, sıcak suyla duş al, göğüs uçlarını uyar, squat yap bunlardan başka yapacak pek bişey yok, yok mu daha bişey 🙄
Merdive inip çikiyorum yürüyüş yapıyorum sıcak suyla duş alıyorum ve squat yapiyorum eşimlede ilişkiye giriyorum . Göğüs ucu nasil uyarilir 🤔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merdive inip çikiyorum yürüyüş yapıyorum sıcak suyla duş alıyorum ve squat yapiyorum eşimlede ilişkiye giriyorum . Göğüs ucu nasil uyarilir 🤔
Canını yakmayacak şekilde sık canım oyna o şekilde. Mesela bebek emerken vücut farklı bi hormon salgılıyor oda doğumu tetikleyebiliyor ondan kaynaklı deniyor göğüs uçlarını uyar diye

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Avuç içlerinde daireler çizerek çok bastırmadan yağ ve ya duş jeli yardımı ile ovacaksin. Gerçi ön sevişme sırasında eşinin uyarması daha etkili olur, sevişme süresini de uzun tutabilirsin. Benimde son haftam sadece bir kaç defa tıkaç geldi onun dışında çok fazla bir belirtim yok. Herşeyi yapıyorum.

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişkiden korkuyor canım erkeklerde zaten benimkine gel diyorum kacıyor resmen bebege birsey olur vebaline giremem diye doktor son ayda uygun görmediği için onlarda korkuyor haliyle😬😬😬

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişkiden korkuyor canım erkeklerde zaten benimkine gel diyorum kacıyor resmen bebege birsey olur vebaline giremem diye doktor son ayda uygun görmediği için onlarda korkuyor haliyle😬😬😬
Doktorlar böyle bir kısıtlama getirmiyor. Hatta erkegin spermlerinin rahim ağzını yumuşatıcı etkisi olduğu için tavsiye ediyorlar son ana kadar ilişki serbest. Gebeliğe bağlı olumsuz bir durum varsa ondan dolayı doktor ilişkiye girmemenin daha uygun olabileceğini söylemiş olabilir ama her gebelik için geçerli değil.

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
böyle anlayışlı bir eş maaşallah😇😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

39+3 günlük bende de tık yok yürüyüş sürekli yapmıyorum ama 3 yaşında kızım var akşama kadar peşinde koşuyorum bu da işeyarar mı ki

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Avuç içlerinde daireler çizerek çok bastırmadan yağ ve ya duş jeli yardımı ile ovacaksin. Gerçi ön sevişme sırasında eşinin uyarması daha etkili olur, sevişme süresini de uzun tutabilirsin. Benimde son haftam sadece bir kaç defa tıkaç geldi onun dışında çok fazla bir belirtim yok. Herşeyi yapıyorum.
Tavsiyen için çok teşekkür ederim

böyle anlayışlı bir eş maaşallah😇😂

39+3 günlük bende de tık yok yürüyüş sürekli yapmıyorum ama 3 yaşında kızım var akşama kadar peşinde koşuyorum bu da işeyarar mı ki
Benim de 3 yaşinda bi oğlum var bende ayni senin gibi peşinden koşuyorum 🤦🏼‍♀️🙄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bi sorun mu var ki Dr önermedi canım bi zararı yok aslında doğuma faydası bile olabiliyor hatta

Canım yürüyüş veya hareketli olmak doğumu başlatmaz sadece doğumun daha kolay geçmesine yardımcı olur. Bebişin keyfi ne zaman isterse o zaman gelir beklemekten başka çare yok maalesef ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar