Sorum var Doğum fotoğrafı

• Konbuyu başlatan Büşraaaanef
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşraaaanef tarafından oluşturulan Doğum fotoğrafı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum fotoğrafı
Konbuyu başlatan Büşraaaanef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee
B

Büşraaaanef

Guest
Kızlar selam 15 güne kadar oğlumu kucagıma alacağım inşallah. Doğumum özel hastanede olacak ve fotoğraflar için neler gerekli daha önce doğum fotoğrafı çekilen oldu mu bana Bi yardım ediverin neler koyayım çantaya

Kızlar selam 15 güne kadar oğlumu kucagıma alacağım inşallah. Doğumum özel hastanede olacak ve fotoğraflar için neler gerekli daha önce doğum fotoğrafı çekilen oldu mu bana Bi yardım ediverin neler koyayım çantaya
Ben çektirdim doktorum kendisi çektirdi telefonundan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah kuzum çok az kalmış hayırlisi ile sağlıkla gelsin inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım öncelikle sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏 ben çektirdim odayı süsletecek misin bilmiyorum ama bebeginin cinsiyetine göre bı kaç aksesuar kendin bebeğin için taç olmazsa olmaz makyaj malzemeleri baska da ekstra şeyler senin hayal gücüne kalmış canım ne koymak istersen

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum. Makyaj malzemesi, bebeğin cinsiyetine uygun hem kendine hem bebeğe kıyafet, lohusa tacı, kendince farklı aksesuarlarda ekleyebilirsin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğuma girerken ordan bi ebeye verdim her anını telefonla çekti, oda için falan özel fotoğrafçı tutmadım

Tüm sayfalar yüklendi.