Doğum göbek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Doğum göbek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum göbek
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar dogumdan sonra eve gediyimde bu kadar gobeyim yoktu. Dogum sonrasi cokk buyuk gobeyim kaldi😢nasil toparliyacam bilmiyorum. Ben kiloya coookk takilan insanim bu gobeyi gorunce deliriyorummm. Korse takdim ama faydasizzz
Daha yeni doğum yaptın canım zaman geçtikçe rahmin toparlanacak ödemin gidecek göbeğinde kalmaz korseyi düzenli kullanmak lazım beslenmene dikkat et hamurişinden ve şekerden uzak dur kilo vermeni kolaylaştırır bol su iç

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni doğum yaptın canım zaman geçtikçe rahmin toparlanacak ödemin gidecek göbeğinde kalmaz korseyi düzenli kullanmak lazım beslenmene dikkat et hamurişinden ve şekerden uzak dur kilo vermeni kolaylaştırır bol su iç
Ayyy şekerden duramiyorum uzaakk😢tek sorun bu. Emzirdiyim icinmi bilmiyorun aşiri yemek istiyorunm

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogumdan sonra eve gediyimde bu kadar gobeyim yoktu. Dogum sonrasi cokk buyuk gobeyim kaldi😢nasil toparliyacam bilmiyorum. Ben kiloya coookk takilan insanim bu gobeyi gorunce deliriyorummm. Korse takdim ama faydasizzz
Canım sen daha yenı dogum yaptın anca kendine gelene kadar vücudun bebıs gübegini erıtır merak etme sen 😂😂

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay canim benim de sezaryan göbek baktim mi göbeğe migdem bulaniyor nasil gidecek bnde merak ediyorum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum mu yapmıştın sezeryan mı canım. Ben normal doğum yaptım doğumdan sonra hiç göbeğim yoktu dümdüzdü benim de sonradan göbeğim çıktı bende çok takıntılıyım umarım gider bu göbekler ya😩

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayyy şekerden duramiyorum uzaakk😢tek sorun bu. Emzirdiyim icinmi bilmiyorun aşiri yemek istiyorunm
Emzirdigin için şekerin düşüyor dur canım o yüzden yanında atıştırmalık bulundur kuru dut kuru üzüm vs bunlar sütte yapar

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogun yaptim canim. Bendee bende cokk takintiliyim😢takintilu oldugum icinde bi turlu zayiflayamiyorummm
Normal doğum mu yapmıştın sezeryan mı canım. Ben normal doğum yaptım doğumdan sonra hiç göbeğim yoktu dümdüzdü benim de sonradan göbeğim çıktı bende çok takıntılıyım umarım gider bu göbekler ya😩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar