Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?

gamzem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
Bence basla ne olur olmaz hazir olsun herseyin ben oyle yaptimm iykkide yapmisim suan 39 gunluk olduk bende sezeryanliyim benim mesela hala sezerhan yaramda ufak aciklik var su akti vss 37 de dogum yaptim birden 32 haftada igne vuruldum hastanede yatrim anlican sen hazirr ol

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyyy saglikla gelsin minik kuş som demler artik🥰🥰🤲🤲🙏🙏
Vallha kuzum oglumda erken baslamistim ama kizimda son 1 hafta kala basladik yani 37 de hazirlamistim ama bence hazirla hazirda dursun

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Oyyy saglikla gelsin minik kuş som demler artik🥰🥰🤲🤲🙏🙏
Vallha kuzum oglumda erken baslamistim ama kizimda son 1 hafta kala basladik yani 37 de hazirlamistim ama bence hazirla hazirda dursun
Ay teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️🥰 inşallah ya ve bende çok kararsızım gerçekten yaa bilmiyorum 😂😂 olmazsa bir iki haftaya hazırlarım her şey hazır tek yıkanıp ütülenecek çantaya konulacak ya

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Bence baslalisin ben 32 haftalıkken hazırlamıştım. Diğer iki çocuğumda da 32 haftalık hazırladım. Ne olur ne olmaz diye

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bence basla ne olur olmaz hazir olsun herseyin ben oyle yaptimm iykkide yapmisim suan 39 gunluk olduk bende sezeryanliyim benim mesela hala sezerhan yaramda ufak aciklik var su akti vss 37 de dogum yaptim birden 32 haftada igne vuruldum hastanede yatrim anlican sen hazirr ol
Yaa geçmiş olsun ve hayırlı olsun inşallah canım benim ❤️🥰 bende erken vs ne olur ne olmaz diye düşünüyorum göbeğim de iniyor aşağıya her gün herkes o kadar beklemez diyorlar sizlere bir sorayım dedim canım teşekkür ederim ❤️ ya dikkat et canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence baslalisin ben 32 haftalıkken hazırlamıştım. Diğer iki çocuğumda da 32 haftalık hazırladım. Ne olur ne olmaz diye
Bende öyle düşünüyorum canım kararsız kaldım işte size sorayım dedim canlarım birinde 37 de de hazırladım gün verilmişti doğuma ilkinde de iki hafta fln öncesiydi canım teşekkür ederim

leylaaa

Kayıtlı Üye
rank
Cok guzel ve cok özel duygular bunlar Allahim isdeyen her kese nasib etsin inwAllah🙏🏻 duygularinizi bi kere yawamiwdim wimdi ikincisini yawamak nasib olur inwallah . Her gun giysilerini acib bakiyordum ve her gun bagrima basiyodum yine yikiyodum 🤣 . Bence bekle canim wimdiden yikasan dogana kadar yine yikamak zorunda kalicaqsin😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Artık yavaş yavaş başlığı kuzum anca yıkayıp ütülersin hazırlarsın ben de 34 haftadan sonra hazırlamıştım

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Cok guzel ve cok özel duygular bunlar Allahim isdeyen her kese nasib etsin inwAllah🙏🏻 duygularinizi bi kere yawamiwdim wimdi ikincisini yawamak nasib olur inwallah . Her gun giysilerini acib bakiyordum ve her gun bagrima basiyodum yine yikiyodum 🤣 . Bence bekle canim wimdiden yikasan dogana kadar yine yikamak zorunda kalicaqsin😘
Ya ne güzel maşallah canım benim teşekkür ederim ❤️ rabbim isteyen herkese nasıp etsin inşallah ya ❤️ Allah'ım iyi etmissin bnde öyle yaparım diye geç hazrlym diyorum 😂 kararszim 😂

Rica ederim kuzum hazirla hazirla 🥰🥰❤❤
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim o zmn yağmurlar geçsin de içerde kurutmak istemiyorum miss gbi güneşte kurusun ❤️❤️

Artık yavaş yavaş başlığı kuzum anca yıkayıp ütülersin hazırlarsın ben de 34 haftadan sonra hazırlamıştım
Aynen bende öyle düşünüyorum canım benim teşekkür ederim benim ya bir şey daha desem sana canımsın? Benim göbeğim gün geçtikçe iyice inmeye başladı herkes 39 u beklemz diyorlar kafam karıştı ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar