Dogum hikayem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aylaninannesi💜 tarafından oluşturulan Dogum hikayem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,097 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum hikayem
Konbuyu başlatan Aylaninannesi💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Aylaninannesi💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben asiri stress nedeni ile 38+3 dogumumu yapdim ve bunlarin hepsi benim kendi ailem yani annemle babam yuzunden oldu cok guzel bir hamilelik gecirmeme ragmen bunlarin basima gelmesi beni cok yipratdi o yuzden tummm hamislerim hepiniz stres denilen bu inletden uzak durunuz cunki neyin olucagini bilmiyorsunuz benim canim kayinvalidem kocam olmasaydi simdi ne bebek vardi nede ben

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ben asiri stress nedeni ile 38+3 dogumumu yapdim ve bunlarin hepsi benim kendi ailem yani annemle babam yuzunden oldu cok guzel bir hamilelik gecirmeme ragmen bunlarin basima gelmesi beni cok yipratdi o yuzden tummm hamislerim hepiniz stres denilen bu inletden uzak durunuz cunki neyin olucagini bilmiyorsunuz benim canim kayinvalidem kocam olmasaydi simdi ne bebek vardi nede ben
Walla cnm kim strese girmek isterki uzak durmam icin kocayi kovmam lazim bendede 🙂

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Strese girmemek için benmde oturduğum şuan evden tasinmam lazım ki kayınvalideyle aynı yerde olmam ama öyle bir sansim da yok

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben stres etmiyorum işleri kocama yaptırıyorum haftalık iş planı yapıyorum ona veriyorum bayram temizligi de ona ait uzanıyorum hayat müşterektir kafaya takmayın 😉😉

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Evet üzücü bir durum benim ailemde tüm sıkıntılarını bana yansıtıyorlar insanın en güzel zamanları dert tasayla geciyor ne yazık ki allaha şükür bebişte sende iyimissin ne kadar kafaya takmıcam desende olmuyor sürekli basa sarıp aynı seyleri anlatıyorlar ne yazık ki 😔

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sakın üzülme sakın benim ailemde öyledir ama elden gelen birşey yok sen takma eşine bebeyine bak gerekirse ailenin telefonuna bakma artık sen o evden çıktım ve seninde artık ailen ve sorumluluğun var cnm💞

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Ben stres etmiyorum işleri kocama yaptırıyorum haftalık iş planı yapıyorum ona veriyorum bayram temizligi de ona ait uzanıyorum hayat müşterektir kafaya takmayın 😉😉
Evin bütün işi bende saolsun kocam yapmaz birde üstüne alt katta kayınvalidem var yemek yapamıyorum diye kavga çıktı esimle tartistik eşimle sonunda barıştım ama kayınvalidemlerle konuşmuyorum eşimde zorla konuşturmak istiyor sürekli görüyorum herşey dert paket resmen ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar