Sorum var Doğum ihtiyaçları ve maddi durumlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Doğum ihtiyaçları ve maddi durumlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,809 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum ihtiyaçları ve maddi durumlar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu doğum ihtiyaçlarının altından nasıl kalktınız gerçekten doğum ücretini katmıyorum bile o kadar bunaldık ki nasıl halledeceğiz diye kara kara düşünüyoruz herşey o kadar pahalı ki normalde çalışıyorum 2 maaşla bile zar zor yetiriyoruz tek maaşa düşüp ihtiyaç hele hiç almak mümkün değil ne yapacağız 😔😔
İbb yardim paketi yapmis besik bile var canim dogumdan sonra muracaat et veriyolarmis

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu doğum ihtiyaçlarının altından nasıl kalktınız gerçekten doğum ücretini katmıyorum bile o kadar bunaldık ki nasıl halledeceğiz diye kara kara düşünüyoruz herşey o kadar pahalı ki normalde çalışıyorum 2 maaşla bile zar zor yetiriyoruz tek maaşa düşüp ihtiyaç hele hiç almak mümkün değil ne yapacağız 😔😔
Canım benim eşim sadece askerî ücret alıyor kayınbabam gil e kredi çekti onu ödüyoruz o bizi öldürüyor kömür alacağız tonu 6 bin TL olmuş kira da oturuyoruz sadece çocuklarım in her istediğini yedirip icirememek o kadar zor ki ama yinede bu günümüze şükür

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Aileleriniz yardımcı olmuyor mu canım bizim evimizi nişanlanmadan önce kayınpederim almıstı 8 senelik evliyiz hala herseyimize destek olurlar aynı mahallede oturuyoruz sürekli gorusuyoruz ne zaman gitsek elimiz bos dönmeyiz 2 cocugumuz var üstlerine titrerlrr. Doğmadan önce bütün ihtiyaçlarımızı aldılar hala almaya devam ediyorlar aynı şekilde kendi annem babam da böyle sürekli destek halindeler baş tacı edilecek insanlar. Bu devirde destek almadan ayakta kalmak gercekten imkansız

Zuleyha1

Kayıtlı Üye
rank
İlk kizimda 7. Ci ayima kadar hicbisey almadim cinsuyetini ogrenen tanidiklarim bir iki kiyafet verdi son ayimda bikac zibin i hastane cikisi ve besigini aldim bezi emzigi falan daha sonra dogunca mevlut yaptik mevludunde falan cok geldi parada kiyafette kiyafetleri hep giydirdim buyudukce bir bir aldim suan 4 yasinda kizim simdi 7 aylik hamileyim ablasinin kiyafetlerini yikadim hazirladim tabiki bunada bir hastane cikisi bir iki parca kiyafet aldim ve diger kizimin besigini ihtiyac sahibi birine vernistin uygunundanda bi besik aldim okadsr yine buyudukce gerektikce alma taraftariyim bikerede gidip alincak gibi degil hersey ates pahasi buyudukce bir bir alindikca cok daha kolay ve yormuyor

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Valla ortam baya zorlaştı Allah yardımcımiz olsun evt herszy bahali allahtan benim oğlumun kucuk herseyini saklamışım sonra kizim.oldu onuda aldim bi kac birsey o aldığım kıyafetlerle 5 çocuk büyüttük simde de 4 bebeğime giydiriyorum almadim fazla birsey

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar